Epson TM-P20: Receipt, BTi, Cradle, Adapter, EÚ

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: EPC440009
€313,38 –0 % €313,22 €261,02 bez DPH
Epson TM-P20: Receipt, BTi, Cradle, Adapter, EÚ
Epson TM-P20: Receipt, BTi, Cradle, Adapter, EÚ
€313,38 –0 %

Epson TM-P20 Series

Spoľahlivá mobilná tlač od európskej jednotky v oblasti pokladničných tlačiarní1. TM-P20 je naša najmenšia a najľahšia mobilná tlačiareň účteniek, ideálna pre personál maloobchodných predajní, pohostinstvo, predaj cestovných lístkov a kohokoľvek, kto vyžaduje mobilnú tlač účteniek.

Ultraľahká a kompaktná

Tlačiareň TM-P20 má o polovicu menšiu veľkosť2 ako naše iné dvojpalcové modely a približne o dve tretiny nižšiu hmotnosť3. Môže sa chváliť rýchlou tlačou (až 100 mm/s) a dlhou životnosťou batérie, čo z nej robí ideálnu voľbu pre zaneprázdnený personál maloobchodných podnikov, ktorý rieši nákupy na predajniach, personál v reštauráciách obsluhujúcich zákazníkov a pre tlač cestovných lístkov v autobusoch a vlakoch. Zariadenie je tiež opatrené sponou na opasok pre ľahké nosenie.

Bezproblémové možnosti pripojenia

Naša inteligentná technológia ePOS umožňuje ovládanie tlačiarní TM priamo z webových prehliadačov alebo natívne na rade chytrých zariadení. Funkcia NFC (Near Field Communication) umožňuje mobilným zariadeniam a tabletom ľahké spárovanie s tlačiarňami. V prípade zariadenia bez funkcie NFC je možné aj rýchle a jednoduché párovanie na základe čiarových kódov.

Robustné prevedenie

Vieme, ako frustrujúce môže byť oneskorenie. Tlačiareň TM-P20 je vybavená celým radom funkcií, ktoré sú zárukou nepretržitej prevádzky bez problémov. Aby sme mohli týmto drobným nepríjemnostiam zabrániť, zariadenie je odolné voči pádu z výšky do 150 cm a vďaka voliteľnému mäkkému prepravnému puzdru taktiež spĺňa certifikáciu IP-54 pre odolnosť voči nárazom a vode.

Jednoduchá obsluha

Vďaka jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu a kontrolkám LED bude pre vás používanie tlačiarne hračka. Zakladanie dávok papiera zaručuje veľmi jednoduché dopĺňanie papiera aj na cestách.

Základné funkcie

•Ľahká a kompaktná:Ideálna pre tlač účteniek a cestovných lístkov na cestách•Tlač ePOS:Umožňuje tlač z akéhokoľvek mobilného zariadenia bez nutnosti inštalácie ovládačov.•Dlhá životnosť batérie:Vydrží až 26 hodín nepretržitej prevádzky. (Nabíjačka je súčasťou balenia.)•Funkcia NFC a párovanie na základe čiarových kódov:Jednoduché párovanie mobilných zariadení a tabletov s tlačiarňou•Vysoká rýchlosť tlače:Až 100 mm/s, pre rýchlu tlač účteniek a transakcie

Súvisiace dokumenty

Dodatočné parametre

Kategória: Tlačiarne štítkov
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.46 kg
Bitová hĺbka: nepodporuje / neuvedené
Bluetooth: Voliteľne
Ďalšie prídavné podávače: Nie
Doskový skener: Nie
Farebná tlač: Nie
Fax: Nie
Hmotnost: 1.46 kg
Kód výrobce: C31CE14552
LAN: Nie
Paralelný port: Nie
PictBridge: Nie
Podávač skenera: Bez podávača ADF
Prevádzka na batérie: Áno
Prieťahový skener: Nie
Rozlíšenie čiernobielej tlače: 203 x 203
Rýchlosť skenera: nie / neuvedené sec/stranu
Technológia tlače: Iné
Typ snímača: Nie je
Typ zariadenia: Tlačiareň
USB port: Áno
Wi-Fi: Voliteľne
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: