Hodiny monitora teploty a vlhkosti Xiaomi Mi White EU BHR5435GL

Úplne nový originál, maloobchodné balenie
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
8.7.2022
Kód: 35911
€29,26 €24,38 bez DPH
Hodiny monitora teploty a vlhkosti Xiaomi Mi White EU BHR5435GL
Hodiny monitora teploty a vlhkosti Xiaomi Mi White EU BHR5435GL
Novinka

Hodiny monitora teploty a vlhkosti Xiaomi
Skontrolujte čas Sledujte teplotu a vlhkosť

Monitorovanie teploty a vlhkosti / E-ink displej / Inteligentná konektivita / Flexibilné umiestnenie

Pomocou indikátorov komfortu možno na prvý pohľad sledovať aj malé zmeny teploty a vlhkosti

Nepretržité sledovanie zmien vnútornej teploty a vlhkosti
Celoročná starostlivosť a podpora zdravia Vašej rodiny

Teplota a vlhkosť sú úzko spojené so zdravím dýchacích ciest, alergiami, zdravím pokožky a rôznymi ďalšími zdravotnými problémami. Monitorovanie a úprava teploty a vlhkosti v škôlkach, spálňach, izbách pre domáce zvieratá, kanceláriách a iných miestnostiach vo vašej domácnosti môže pomôcť zlepšiť vaše pohodlie a chrániť zdravie vašich rodinných príslušníkov a domácich miláčikov.

 • Optimálna teplota v miestnosti: 19°C–27°C
 • Optimálna relatívna vlhkosť: 20 % RH – 85 % RH

Sleduje teplotu a vlhkosť konkrétnych miest
Dodá vášmu životu krásu

Včasná kontrola a úprava teploty a vlhkosti vášho skleníka, kuchyne, skladu a kúpeľne vám môže pomôcť lepšie pestovať vaše rastliny, skladovať potraviny a iné položky a tiež zabrániť rastu baktérií.

 • skleník
 • Kuchyňa
 • Komora
 • Kúpeľňa

Pochopte úroveň pohodlia na prvý pohľad pomocou intuitívnych emotikonov

Prečo sa na monitore teploty a vlhkosti mračí, keď máte pocit, že teplota je dokonalá? Je to preto, že keď si myslíte, že okolitá teplota je dokonalá, môžete ignorovať úroveň vlhkosti. Pomocou vizuálnych emotikonov môžete ľahko pochopiť úrovne pohodlia.

Jasne sledujte displej z rôznych uhlov
Monitor teploty a vlhkosti s presnou detekciou

Veľký e-ink displej
Široký pozorovací uhol

3,7'' (88 mm x 33 mm) e-atramentový displej sa vyznačuje mimoriadne nízkou spotrebou energie a výdržou batérie približne jeden rok, iba s dvomi gombíkovými batériami. Displej vyzerá skôr ako tlačený text a je možné ho ľahko a jasne vidieť z viacerých uhlov.

Vysoko presné čipy a senzory
Zabezpečte presnosť zobrazených údajov

Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock zaisťuje presnosť vďaka vstavanému čipu s vysoko presnými hodinami reálneho času (RTC) a vybraným vysoko presným švajčiarskym senzorom Sensirion, ktorý zobrazuje správny čas vo vysokom rozlíšení a deteguje každú malú zmenu teploty. a vlhkosťou.

Inteligentný monitor teploty a vlhkosti, ktorý predvída vaše potreby

História teploty a vlhkosti
Zaznamenáva každú zmenu

Xiaomi Temperature and Humidity Monitor Clock dokáže zaznamenávať trendy teploty a vlhkosti za posledných šesť mesiacov. V aplikácii Mi Home / Xiaomi Home môžete vyhľadať a pridať hodiny monitorovania teploty a vlhkosti Xiaomi a zobraziť podrobnosti v histórii.
*Jednotku teploty možno jednoducho prepínať medzi stupňami Celzia a Fahrenheita v aplikácii Mi Home/Xiaomi Home, čo umožňuje zariadeniu slúžiť viacerým scenárom a spĺňať širší rozsah potrieb.

Inteligentné nastavenie teploty a vlhkosti

V horúcom počasí je možné klimatizáciu zapnúť a vypnúť automaticky konfiguráciou prednastavenej teploty v aplikácii Mi Home/Xiaomi Home. Keď je miestnosť suchá, zvlhčovač možno automaticky zapnúť a vypnúť nakonfigurovaním prednastavenej úrovne vlhkosti v aplikácii Mi Home/Xiaomi Home.
* Hodiny monitora teploty a vlhkosti Xiaomi sa môžu pripojiť k iným inteligentným zariadeniam Xiaomi (klimatizácie a zvlhčovače) cez Mi Smart Home Hub.

Profesionálne testované na zabezpečenie spoľahlivej kvality
Jemne detailný dizajn monitora ponúka štýlový vzhľad.

Viaczložkový dizajn umožňuje flexibilné umiestnenie
Umiestnite hodinky Xiaomi na monitorovanie teploty a vlhkosti na stôl, stenu alebo dvere chladničky

Hodiny s monitorom teploty a vlhkosti od spoločnosti Xiaomi s hmotnosťou iba 60 g a hrúbkou 10,1 mm sa dajú ľahko umiestniť na stôl pomocou stojana, pripevniť na stenu alebo zaistiť mäkkým magnetom, vďaka čomu sa ľahko používajú a zároveň sú vizuálne príťažlivé. . Hodiny monitora teploty a vlhkosti Xiaomi môžete ľubovoľne umiestniť na váš nočný stolík, pracovný stôl, dvere chladničky alebo stenu.

Výrazný hladký povrch
Štýlovejší vzhľad

Hladký zaoblený dizajn plexi displeja ponúka štýlovejší vzhľad.

Hodiny s viacerými časovými zónami
Voliteľné

Pri prvom zapnutí sa na hodinách zobrazí 00:00. Po pripojení hodín k aplikácii Mi Home/Xiaomi Home sa zobrazený čas automaticky zosynchronizuje s časom zobrazeným na vašom smartfóne.*Ak je zobrazený čas nesprávny alebo po výmene batérie, otvorte Mi Home/Xiaomi Home a prejdite na hlavnú stránku zariadenia, aby ste ju pripojili, a čas sa automaticky zosynchronizuje.

Možnosť zobrazenia času 12 a 24 hodín

Voliteľné Hodiny monitora teploty a vlhkosti Xiaomi ponúkajú 12-hodinové aj 24-hodinové zobrazenie času. Tie je možné kedykoľvek nastaviť pripojením k aplikácii Mi Home/Xiaomi Home.

Profesionálne testované na zabezpečenie spoľahlivej kvality

Na zabezpečenie komplexnej kvality produktu bola vykonaná séria odborných certifikačných testov.

 • CE certifikované*Č.: ENS2110260055W00101C
 • Bluetooth SIG certifikovaný* ID kvality: D057759

Poznámka: 1. Vetracie otvory nesmú byť ponorené do vody. 2. Okrúhle otvory na zadnej strane výrobku sú vetracie otvory. Do otvoru s resetovacím tlačidlom vložte iba predmet, do iných otvorov nevkladajte predmety. 3. Po upevnení produktu na stenu buďte opatrní pri jeho odstraňovaní, aby ste nepoškodili produkt alebo povrch steny. 4. Rozsah merania teploty tohto produktu je 0°C–60°C. Nie je vhodný na použitie v drsnom prostredí pod 0 °C alebo nad 60 °C. 5. Rozsah merania vlhkosti tohto produktu je 0 % – 99 % relatívnej vlhkosti, vyhýbajte sa extrémnej vlhkosti. 6. Tento produkt je určený na uľahčenie zdravého životného štýlu, ale nemal by sa používať ako merací nástroj. 7. Tento produkt používa batérie CR2032. Batérie je potrebné zakúpiť samostatne. 8. Aby sa zlepšil vizuálny efekt displeja a odstránili sa paobrazy, bude blikať (farby sú invertované) každých 30 minút, aby sa obnovil displej. 9. Všetky testovacie údaje uvedené vyššie pochádzajú z laboratória Miaomiaoce. Skutočný výkon sa môže líšiť v závislosti od rozdielov v prostredí.

Technické údaje:

 • Názov produktu: Hodiny monitora teploty a vlhkosti Xiaomi
 • Rozsah merania teploty: 0°C–60°C
 • Materiály: ABS, PC
 • Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth Low Energy 5.0
 • Rozmery produktu: 110 mm x 55 mm x 10,1 mm
 • Model batérie: CR2032 (2x, je potrebné zakúpiť samostatne)
 • Model: LYWSD02MMC
 • Rozsah merania vlhkosti: 0%–99% RH
 • Čistá hmotnosť produktu: 57 g
 • Režim zobrazenia času: 12-hodinový / 24-hodinový
 • Prevádzkové napätie: DC2,5V–3V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie