iGET ACTIVE A8 - šikovné hodinky, IP68, GPS, BT4.0, 1,3" displ., Multišport, 500mAh + 2x opasok

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 53905259
€94,97 –26 % €70,27 €58,56 bez DPH
iGET ACTIVE A8 - šikovné hodinky, IP68, GPS, BT4.0, 1,3" displ., Multišport, 500mAh + 2x opasok
iGET ACTIVE A8 - šikovné hodinky, IP68, GPS, BT4.0, 1,3" displ., Multišport, 500mAh + 2x opasok
€94,97 –26 %

Športové hodinky iGET ACTIVE A8 sú ideálnym parťákom pre vaše tréningy. Vďaka GPS vám presne zmeria trasu pri športovej aktivite, môžete s nimi plávať a vydrží vás sledovať aj celý deň na turistickom výlete. A s možnosťou synchronizácie so svojím telefónom môžete ich prostredníctvom zdvíhať aj hovory, alebo ovládať prehrávanie hudby. Dokáže merať parametre vášho športového výkonu ako je srdcový tep, urazená vzdialenosť či spálené kalórie, vyhodnotiť ich pomocou aplikácie či dlhodobo zálohovať na cloude. Súčasťou balenia je biely a červený opasok. IP68 je samozrejmosťou.

Ideálne pre príležitostných športovcov

Aby bol každý tréning efektívny, a vy ste mohli posúvať svoje hranice ďalej, je potrebné vedieť, ako vlastne trénujete – koľko ste toho ubehli či prešli, ako rýchlo, v akom tempe atď. Preto sú hodinky iGET ACTIVE A8 vybavené piatimi rôznymi profilmi podľa typu športu. Dôležité parametre tak zmeriate pri behu alebo pri chôdzi, pri cyklistike, pri turistike, alebo pri tréningu vo vnútri v telocvični.

Stále čitateľné aj uprostred športového zápalu

Nezastavujte sa uprostred svojich aktivít, aby ste na ciferníku vylúštili merané hodnoty. Hodinky iGET ACTIVE A8 majú dostatočne veľký 1,3“ displej s rozlíšením 240x240 px, ktorý je celodotykový. Vďaka tomu hneď jasne vidíte merané parametre počas tréningu, alebo dotykom ľahko prenastavíte, čo potrebujete.

Malé, a napriek tomu výkonné srdce hodiniek

Aby bol chod hodiniek spoľahlivý a mohli monitorovať všetky dôležité parametre vášho tréningu, sú vybavené výkonným procesorom MTK2503 AVE. Vďaka svojej ultra malej veľkosti nemá vplyv na tvar a hmotnosť hodiniek, a navyše sa pýši úsporným chodom, takže hodinky vydržia dlhšie na jedno nabitie.

Veľká pamäť pre veľké výsledky

Trénujte, zaznamenávajte svoje výsledky a porovnávajte. Vďaka internej pamäti ROM 128 MB môžete mať v hodinkách uložené výsledky svojich tréningu a nemusíte ich hneď zakaždým pripájať k počítaču. S operačnou pamäťou RAM 32 MB sa zase nemusíte obávať nejakého spomaleného fungovania, pretože pobežia rovnako dobre, ako najlepší šprintéri.

Stále s vami bez častého nabíjania

Vziať hodinky z nabíjačky, ísť na tréning, vrátiť sa z tréningu, dať hodinky do nabíjačky… tak to by nikoho nebavilo! Preto sú hodinky iGET ACTIVE A8 vybavené batériou s vysokou kapacitou 500 mAh. Tá zaručuje, že hodinky zvládnu každodenné používanie a niekoľko tréningu za sebou, takže nemusíte riešiť ich časté nabíjanie. Reálna výdrž závisí od spôsobu využitia a môže byť aj nižšia.

GPS, s ktorou dorazíte do cieľa

Čaká vás dlhý cyklotréning, alebo vyrážate na celodennú túru? Zmerajte si svoju trasu aj pri takto dlhotrvajúcich aktivitách. Hodinky iGET ACTIVE A8 sú vybavené GPS, ktorá presne zaznamená vami urazenú trasu, ale taktiež vydrží merať vašu aktivitu až 12 hodín. Nemusíte sa tak báť, že vám v polovici tréningu meranie vypovie službu, GPS s vami dorazí až do cieľa a budete tak mať kompletný prehľad o svojom tréningu.

Motivujte sa obľúbenou hudbou

Nenechajte sa obmedzovať v pohybe kvôli prepnutiu pesničky, upraveniu hlasitosti alebo pozastaveniu prehrávania. Svoju obľúbenú pesničku totiž môžete nájsť a spustiť aj pomocou hodiniek iGET ACTIVE A8. Spárujte hodinky so svojím telefónom a buďte DJ svojho tréningu pohodlne zo zápästia!

Zavolajte si napríklad uprostred behu

Telefón vo vrecku, na ušiach slúchadla a uprostred behu ste si spomenuli, že ste nevybavili dôležitý hovor? S hodinkami iGET ACTIVE A8 ani nemusíte vyťahovať telefón, a napriek tomu môžete volať. Po spárovaní telefónu s hodinkami totiž môžete vytočiť svoje kontakty priamo z hodiniek, takže nemusíte prerušovať žiadnu aktivitu lovením telefónu z vrecka, alebo z batohu.

Pomocník na dosiahnutie športových cieľov

Pokiaľ to myslíte s tréningom vážne a vediete si tréningový denník napríklad prostredníctvom portálu Google Fit, budete nadšení z možnosti zdieľania nameraných hodnôt na daných portáloch. Vďaka tomu môžete sledovať dlhodobý vývoj vašej fyzičky a porovnať, ako veľmi sa zlepšujete. Súčasne je možné údaje zobraziť v aplikácii Zdravie v iOS.

Na tréning aj do divadla

Športové hodinky iGET ACTIVE A8 nemusíte dávať dole ani, keď idete do divadla. Ľahko ich totiž môžete prispôsobiť svojmu outfitu pomocou 2 výmenných pásikov, ktoré sú súčasťou balenia.

A koľko krokov urobíte denne vy?

Chôdza je pre človeka najprirodzenejším pohybom, ktorý by sme nemali zanedbávať, a za deň by sme mali urobiť aspoň 6 000 krokov. Pri súčasnom sedavom spôsobe života to ale môže byť občas problém. Zmerajte si, ako ste na tom s náramkom iGET ACTIVE A8. Poctivo zaznamená každý váš krok a bude vás motivovať k pravidelnej prechádzke.

Nebojí sa vody

Hodinky iGET ACTIVE A8 môžete vziať bez obáv aj na svoj plavecký tréning. Majú totiž vysoký stupeň krytia, IP68, čo znamená, že nemajú problém s ponorením do vody. Takže ak si zabudnete hodinky pri vstupe do bazéna na ruke, nič sa nestane.

Všetko v českom a slovenskom jazyku

Rozhranie náramku a aplikácie je plne v českom a slovenskom jazyku.

Zmerajte si, ako vám to tepe

24 hodinové meranie tepovej frekvencie je veľmi užitočné pre posunutie vašej výkonnosti aj pre chudnutie. Náramok iGET ACTIVE A8 to s prehľadom zvláda ako na suchu, tak vo vode a bez nutnosti nosenia nepríjemného hrudného pásu. Svoju tepovku môžete počas tréningu sledovať priamo na náramku, alebo na telefóne prostredníctvom aplikácie.

Aby ste sa vyspali do ružova

Rozmýšľate, prečo sa niekedy prebúdzate ako znovuzrodenie a niekedy zase ako zmlátenie? Skúste si s iGET ACTIVE A8 zmerať kvalitu svojho spánku. V mobilnej aplikácii vám poskytne údaje o dĺžke jednotlivých fáz spánku (hlboký, ľahký spánok, prebudenie), z ktorých potom môžete zistiť, v čom je príčina.

Perfektný prehľad o všetkom

Všetky zmerané parametre z tréningu si môžete zobraziť na samotnom náramku. Náramok je možné tiež spárovať s mobilným telefónom, takže potom môžete prezerať nové upozornenia z aplikácií ako je Facebook, WhatsApp, Viber či Skype, náhľady SMS a volajúceho. Po ich prečítaní sa samy smažú a zostanú len v telefóne. Okrem toho náramok slúži aj ako klasické hodinky, pretože ukazuje aktuálny čas.

Šikovná aplikácia a úložisko

Aby ste si náramok iGET ACTIVE A8 mohli užívať naplno, je potrebné ho spárovať s aplikáciou iGET GO. Tá ponúka nielen prehľad všetkých športových aktivít a nameraných hodnôt, ale vďaka nej taktiež môžete náramok nastaviť podľa potrieb, pripojiť na Cloud pre zálohu dát alebo online aktualizovať jeho firmware. Aplikácia tiež umožňuje prezerať a vyhodnocovať vaše športové aktivity alebo ich zdieľať s ďalšími portálmi ako je už spomínaný Google Fit a pod. Súčasne je možné dáta zobraziť v aplikácii Zdravie v iOS.

Udrží vás aktívny

Ako už bolo spomenuté, náramok dokáže monitorovať váš športový výkon, ale tiež vás môže na všeličo upozorniť. Vďaka špeciálnym funkciám vám dá signál, napríklad keď už veľmi dlho sedíte pri počítači alebo ste sa dlho nenapili. Pomocou aplikácie potom môžete náramok vysledovať, keď sa niekam zatúla, alebo nastaviť až 5 rozdielnych notifikácií, ktoré vás v nastavený čas pomocou zvuku a vibrácií upozornia.

Buďte v obraze vďaka stálemu spárovaniu s telefónom

Pre úspešné spárovanie s telefónom sú hodinky vybavené bezdrôtovým Bluetooth verziou 4.0 BLE. To má oproti klasickému Bluetooth tú výhodu, že nespotrebováva na svoju prevádzku toľko energie, ale napriek tomu funguje podobne ako to klasické. Pre rýchly prenos dát je zase k dispozícii Bluetooth 3.0, ktoré sa postará o bleskovú synchronizáciu hodiniek s vašim telefónom.

Všetky namerané údaje sú len orientačné a nemožno ich použiť na lekárske účely.

Technické parametre

Jazyk: SK, SK, DE, EN, PL, HU

Procesor: MTK 2503 AVE

Pamäť RAM: 32 MB

Pamäť interná: 128 MB

Displej: 1,3" TFT LCD

Rozlíšenie: 240 x 240 px

Ovládanie: Dotykové

Bluetooth 4.0 BLE: Áno

Bluetooth 3.0: Áno

GPS: Áno

Farba hodiniek: Čierna s červenými linkami

Farba pásky: 1x čierny a 1x červený

Materiál pásky: Silikón

Batéria: 500 mAh

Doba prevádzky: 3-5 dní pri pripojení k telefónu, až 6 dní bez pripojenia k telefónu, až 12 hodín na GPS

Produktové označenie: iGET ACTIVE A8

Min. obvod zápästia: 140 mm

Max obvod zápästia: 245 mm

Rozmer produktu: 265 x 48 x 15 mm

Hmotnosť produktu: 70 g

Rozmer balenia: 130 x 55 x 130 mm

Hmotnosť balenia: 261 g

Obsah balenia

1x náramok iGET ACTIVE A8

1x silikónový opasok čierny

1x silikónový opasok červený

1x USB nabíjací kábel

1x záručný list

1x užívateľský manuál v SK/SK/DE/EN/PL/HU

Viac informácií na www.iget.eu

Súvisiace odkazy

Dodatočné parametre

Kategória: SmartWatch
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.26 kg
Farba remienka: Čierna-červená
Farba tela: Čierna
Hĺbka jedn. balenia: 13
Hmotnost: 0.26 kg
Chytrá domácnost kompatibil: Áno
Jazyk rozhrania: SK
Kód výrobce: A8
Kompatibilný OS telefónu: Android + iOS
Konektivita: Bluetooth
Odolnost: IP68
Počet kusov jedn. balenia: 1
Rozmer xyz jedn. balenie: 13x5.5x13
Šírka jedn. balenia: 13
Šport a zdravie kompatibilný: Áno
Typ balenia jedn. balenie: Baliteľné
Určenie: Unisex
Výška jedn. balenia: 5.5
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: