iGET SECURITY M4 - Inteligentný WiFi alarm, ovládanie IP kamier a zásuviek, záloha GSM, Android, iOS

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Kód: 53905203
€168,67 €140,56 bez DPH
iGET SECURITY M4 - Inteligentný WiFi alarm, ovládanie IP kamier a zásuviek, záloha GSM, Android, iOS

Buďte v kľude, nech už ste kdekoľvek, s inteligentným zabezpečovacím systémom iGET SECURITY M4. Je bezdrôtový, s vašim telefónom komunikuje cez WiFi a pri jej výpadku je schopný pomocou GSM zaslať SMS o poplachu. A pretože si rozumie s Androidom aj iOS, môžete s ním sledovať vnútorné a vonkajšie IP kamery, riadiť 230V zásuvky a ďalšie viac ako 20 typov príslušenstva. Disponuje množstvom logických a špeciálnych funkcií a upraviť jeho nastavenia môžete zatiaľ čo sa opaľujete napríklad na pláži.

iGET SECURITY M4

je ideálny pre zabezpečenie všetkých budov - domov, bytov, chát, kancelárií, ale aj garáží, obchodov, skladov, úradov, apod. Jedná sa o bezdrôtový alarm s jednoduchou inštaláciou a ovládaním, ktorý váš dom nielen zabezpečí, ale môže diaľkovo alebo podľa časovača spúšťať elektrické spotrebiče pomocou riadených zásuviek, a kedykoľvek je možné sledovať dianie pomocou IP kamier. V prípade poplachu alarm spustí nahrávanie na tejto kamere a ihneď video zdieľa s aplikáciou vo vašom mobilnom telefóne. Všetky detektory sú bezdrôtové, väčšina napájaná batériami, hlavná jednotka je napájaná zo siete 230 V ale má aj vlastnú záložnú batériu s výdržou až 8 hod. Vďaka tomu je objekt neustále strážený aj pri výpadku elektrického prúdu.

Aplikácia

Pre ovládanie je určená aplikácia voľne dostupná na Google Play a iOS markete. Pomocou tejto aplikácie je možné vykonať prehľadne kompletné nastavenie, pridávanie detektorov, ovládať IP kamery, riadené zásuvky a pod. Aplikácia je v českom, slovenskom, anglickom, poľskom, maďarskom jazyku a mnohých ďalších. Jedna aplikácia tak združuje nastavenie a ovládanie alarmu, IP kamery a riadené zásuvky, all-in-one.

Bezdrôtový prenos

Pre napojenie detektorov k centrálnej jednotke nie je nutné ťahanie drôtov ani zložité nastavovanie. Detektory sú bezdrôtové a väčšina napájaná batériami. Pridanie ďalších detektorov je otázkou niekoľkých minút. Centrálna jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocou ktorého môže zaslať správu o poplachu.

Bezdrôtové detektory majú dosah až 80 m, niektoré aj 200 m. Stačí iba vložiť batérie/zapojiť a umiestniť detektor v priestore. Aktivácia a deaktivácia alarmu je tiež jednoduchá a rýchla, buď použitím bezdrôtovej kľúčenky, bezdrôtovej klávesnice, RFID čipu alebo mobilnej aplikácie. Odolné kľúčenky slúžia ako diaľkové ovládače alarmu. Je možné aktivovať/deaktivovať alarm, zapnúť poplach, a zapnúť špeciálny režim Doma len na niektoré zóny.

Spôsob komunikácie alarmu s aplikáciou/telefónom

Alarm iGET SECURITY M4 je pripojený k sieti Internet. Automaticky komunikuje so serverom. Pripojenie M4 k Internetu je nutné a je možné ho realizovať pomocou WiFi pripojenia (alarm obsahuje WiFi 802.11 b/g/n 150 Mb/s) alebo pomocou Ethernetového kábla s konektorom RJ45 (rýchlosť 10/100 Mb/s). Mobilný telefón užívateľa musí byť pripojený na Internet kdekoľvek na svete pomocou dátového pripojenia alebo WiFi. Alarm tak dátovo komunikuje s mobilným telefónom. Alarm nie je možné k Internetu pripojiť pomocou dátového prenosu cez SIM kartu. GSM pripojenie so SIM kartou je tu ako ďalšia/záložná voľba ako môže používateľa alarm kontaktovať - zaslaním SMS o poplachu. Bezdrôtové IP kamery sú priamo napojené na vašu domácu WiFi sieť s pripojením na Internet rovnako ako alarm M4.

Veľa užívateľských účtov

Alarm iGET SECURITY M4 obsahuje 3 stupne užívateľských účtov. Najvyššia je „Administrátor“, ten vykonáva všetky nastavenia a ovládanie. Ďalej je „Užívateľ“ – ten môže alarm ovládať, ale nevykonáva nastavenie (aktivovať/ deaktivovať/ režim doma/ SOS, prezerať online video z kamier, ovládať zásuvky a pod.). Poslednou úrovňou je Hosť, ten môže iba ovládať tieto režimy: aktivovať/ deaktivovať/ režim doma/ SOS.

Rýchle zdieľanie nastavení a vytvorenie účtu

Pokiaľ chce administrátor pridať ďalších užívateľov, je to veľmi jednoduché. Stačí nainštalovať na ďalší mobilný telefón aplikáciu „iGET M4“. Potom na prvom telefóne zobraziť QR kód pre zdieľanie a pomocou druhého telefónu v aplikácii naskenovať. Párovanie je tým dokončené.

Veľké portfólio ďalšieho príslušenstva a bezdrôtový prenos

Pre napojenie detektorov k centrálnej jednotke nie je nutné ťahanie drôtov ani zložité nastavovanie. Detektory sú bezdrôtové a väčšina napájaná batériami. Pridanie ďalších detektorov je otázkou niekoľkých minút. Bezdrôtové detektory majú dosah až 80 m, vybrané aj 200 m. Stačí iba vložiť batérie/ zapojiť a umiestniť detektor v priestore. Všetko príslušenstvo, ktoré je kompatibilné s alarmom iGET SECURITY M4 má označenie iGET SECURITY M3Px (kde "x" je číslo príslušenstva 1 až 99).

Ovládanie riadených zásuviek 230V

Súčasťou alarmu iGET SECURITY M4 nie je len zabezpečenie, ale aj inteligentné riadenie domácnosti. Pomocou vzdialene riadených zásuviek na ovládanie jedného spotrebiča 230 V je možné ovládať osvetlenie, kúrenie, klimatizáciu, apod. Zásuvka je zapojená do bežnej sieťovej zásuvky a do nej spotrebič. Vzdialene ju môžete zapínať/vypínať, taktiež nastaviť časovač alebo nadviazať na niektorú funkciu.

IP kamery

K alarmu iGET SECURITY M4 je tiež možné pridanie bezdrôtových FullHD IP kamier iGET SECURITY M3P15v2 (vnútorná rotačná) a M3P18v2 (vonkajšia pevná), a HD M3P20v2 (vnútorná pevná). Na túto kameru je možné sa vždy pripojiť pomocou online dátového prenosu. Kamery sú pripojené pomocou WiFi k bezdrôtovej sieti.

Možnosť pomenovania zón/detektorov/ovládačov

iGET SECURITY M4 ponúka plné pomenovanie zón/detektorov a všetkého príslušenstva. Je možné zadať až 160 znakov. Toto je pohodlnejšie a prehľadnejšie ako iba vyberať z prednastavenej ponuky názvov miestností.

Ochrana proti sabotáži, odpojenie napájania

Akonáhle alarm vysleduje signál, ktorý sa snaží zarušiť pásmo na ktorom komunikujú bezdrôtové detektory, ihneď vyvolá poplach. Pri odpojení alebo pripojení hlavného napájania alarmu 230 V užívateľa ihneď informuje pomocou aplikácie. Záložná batéria v alarme má výdrž až 8 hodín.

Vybitá batéria v detektore

Pokiaľ má detektor vybitú batériu, rozsvieti sa na danom detektore žltá/červená LED dióda. Užívateľ alarmu iGET SECURITY M4 však toto kontrolovať nemusí. Informáciu o vybitej batérii detektor odošle alarmu iGET SECURITY M4, ktorý o tomto informuje používateľa pomocou aplikácie.

Hlavné parametre:

• Inteligentný bezdrôtový zabezpečovací systém s pripojením na Internet pomocou WiFi a Ethernet konektora. Navyše pri poplachu zasiela SMS pomocou mobilnej GSM siete. Pozor: nedisponuje dátovým pripojením pomocou SIM karty.

• Ovláda vnútorné i vonkajšie IP kamery, spína riadené zásuvky 230V, a komunikuje s ďalšími viac ako 20 typmi bezdrôtového príslušenstva, označené ako M3Px.

• Podporuje pripojenie až 300 ks bezdrôtového príslušenstva.

• Aplikácia pre celkové riadenie a nastavenie systému je dostupná pre Android aj iOS marketu, a je k dispozícii v slovenčine, slovenčine, angličtine, poľštine, maďarčine a ďalších jazykoch.

• Alarm M4 tiež automaticky sťahuje a inštaluje najnovšie aktualizácie software/firmware zo servera aby bol stále aktuálny.

• Ochrana proti sabotáži – akonáhle alarm vysleduje signál, ktorý sa snaží zarušiť pásmo na ktorom komunikujú bezdrôtové detektory, ihneď vyvolá poplach.

• Informuje o stave/poplachu pomocou aplikácie, pri poplachu navyše odosiela aj SMS.

• Aktivácia a deaktivácia alarmu prebieha pomocou kľúčeniek / klávesnice / RFID kľúčov / aplikácie v mobilnom telefóne.

• Obsahuje integrovanú vnútornú sirénu 100 dB.

• Obsahuje záložnú batériu, vďaka tomu je alarm stále plne aktívny aj pri odpojení hlavného napájania (výdrž až 8 hodín), o tomto výpadku hlavného napájania informuje používateľa pomocou aplikácie.

• Veľa možností nastavenia poplachových zón, každý detektor / príslušenstvo je možné pomenovať vlastným názvom.

• Obsahuje otrasový detektor na detekciu poškodenia alarmu M4.

• Informuje používateľa pomocou aplikácie, v ktorom batériovom príslušenstve dochádza batéria. Toto batériové príslušenstvo má vysokú výdrž batérií až 2 roky.

• Tajný poplach pri prepadnutí: Užívateľ zadá kód pre vypnutie alarmu, avšak tento unikátny kód je odlišný od klasického a aktivuje v alarme tichý poplach a informuje o tomto ďalšom užívateľovi.

• Dosah bezdrôtových detektorov až 80 m, u vybraných až 200m. Detektory je ľahké upevniť na požadované miesto.

• Pomocou dokúpených IP kamier môžete voľne sledovať dianie v domácnosti a telefón vám ihneď pri poplachu sprostredkuje aktuálne video.

Obsah balenia

1x M4 – centrálna zabezpečovacia jednotka, zaisťuje riadenie všetkých bezdrôtových detektorov a celú kontrolu

systému. Komunikuje pomocou WiFi a Ethernet konektora, tiež zasiela SMS o poplachu pomocou GSM.

1x M3P13v2 – bezdrôtová dotyková klávesnica s RFID čítačkou. Výdrž batérie až 6 mesiacov, adaptér v balení

1x M3P1 – bezdrôtový pohybový PIR detektor na zabezpečenie miestnosti, vysoká výdrž batérií až 2 roky.

1x M3P4 – bezdrôtový magnetický senzor pre zaistenie dverí/okien, vysoká výdrž batérií až 2 roky.

1x M3P5 – diaľkové ovládanie (kľúčenka), pre rýchlu aktiváciu a deaktiváciu alarmu.

2x M3P22 - RFID kľúč pre priloženie k bezdrôtovej klávesnici M3P13v2, pre rýchlu aktiváciu a deaktiváciu alarmu.

2x Napájací adaptér pre alarm M4 a klávesnicu M3P13v2.

1x Podrobný užívateľský manuál v českom, slovenskom, anglickom, poľskom a maďarskom jazyku.

Ďalšie voliteľné príslušenstvo

iGET SECURITY M3P1 – Bezdrôtový pohybový PIR detektor

iGET SECURITY M3P4 – Bezdrôtový magnetický detektor dvere/okná

iGET SECURITY M3P5 – Diaľkové ovládanie (kľúčenka)

iGET SECURITY M3P6 – Bezdrôtový detektor plynu

iGET SECURITY M3P7 – Bezdrôtové SOS tlačidlo

iGET SECURITY M3P9 – Bezdrôtový detektor vody

iGET SECURITY M3P10 – Bezdrôtový detektor vibrácií

iGET SECURITY M3P11 – Vonkajšia siréna

iGET SECURITY M3P13v2 – Externá bezdrôtová klávesnica s RFID čítačkou

iGET SECURITY M3P14 – Bezdrôtový detektor dymu

iGET SECURITY M3P15 – Bezdrôtová rotačná IP HD kamera

iGET SECURITY M3P15v2 – Bezdrôtová rotačná IP HD kamera

iGET SECURITY M3P16 – Bezdrôtová riadená zásuvka 230V

iGET SECURITY M3P17 – Bezdrôtový pohybový PIR detektor bez detekcie zvierat

iGET SECURITY M3P18 - Bezdrôtová vonkajšia IP HD kamera

iGET SECURITY M3P18v2 - Bezdrôtová vonkajšia IP HD kamera

iGET SECURITY M3P19 - Bezdrôtový detektor CO (oxidu uhoľnatého)

iGET SECURITY M3P20 - Bezdrôtová vnútorná IP HD kamera

iGET SECURITY M3P20v2 - Bezdrôtová vnútorná IP HD kamera

iGET SECURITY M3P21 - Bezdrôtový magnetický detektor brány/železné dvere

iGET SECURITY M3P22 - RFID kľúč

Viac informácií na www.iget.eu

Súvisiace odkazy

Súvisiace dokumenty

Dodatočné parametre

Kategória: Sirény, Alarmy a sady zabezpečenia
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.25 kg
Hmotnost: 1.25 kg
Chytrá domácnost kompatibil: Áno
Kód výrobce: M4
Kompatibilita: WiFi
LAN: Áno
Oblasť využitia: Zabezpečenie
Pripojenie: Bezdrôtové
Rozmer xyz jedn. balenie: 15.4x25.6x8.8
Rozšiřitelnost: Otvorený systém
WiFi: Áno
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: