Najlepšie robotické kosačky na trávu pre malé záhrady do 300 m2

S veľkým počtom modelov robotických kosačiek, ktoré sú teraz na trhu, je ľahké stratiť prehľad. Nie všetky robotické kosačky sú však naozaj dobré, najmä s čoraz bežnejšími zľavnenými robotickými kosačkami treba zaobchádzať opatrne. To isté platí pre malé záhrady: každá záhrada potrebuje ten správny model.

Ak však cena pre vás nehrá hlavnú rolu a nemáte pocit, že by vás zahltila veľká ponuka funkcií, môžete kosačku STIGA Stig-E bez váhania používať . Poradí si takmer s každou menšou až stredne veľkou záhradou, má skvelú oporu, dlhú životnosť a okrem pár drobností a mierne vyššej ceny žiadne skutočné nevýhody.

Toto sú moje odporúčané najlepšie modely: Rýchly prehľad

Ak si chcete zariadenia pozrieť priamo v internetovom obchode, nájdete ich tu:

  • ROBOMOW RT300 : Robotická kosačka na trávu s pevným nožom a dobrým pomerom cena/výkon. Jednoduché použitie, a rýchle kosenie.
  • GARDENA Minimo 500 : Mimoriadne tichá robotická kosačka s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a jednoduchým čistením.
  • STIGA Stig-E : Extrémne tichá robotická kosačka, vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom, niekoľko profilov kosenia  aj do náročných záhrad, široká škála funkcií, ale aj vyššia cena.
  • WIPER i70 : Kosačka vhodná aj do veľmi náročného terénu a komplikovaných záhrad, vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom, ale aj vyššia cena.