Najlepšie robotické kosačky na trávu pre malé záhrady do 300 m2

S veľkým počtom modelov robotických kosačiek, ktoré sú teraz na trhu, je ľahké stratiť prehľad. Nie všetky robotické kosačky sú však naozaj dobré, najmä s čoraz bežnejšími zľavnenými robotickými kosačkami treba zaobchádzať opatrne. To isté platí pre malé záhrady: každá záhrada potrebuje ten správny model.

Ak však cena pre vás nehrá hlavnú rolu a nemáte pocit, že by vás zahltila veľká ponuka funkcií, môžete kosačku STIGA Stig-E bez váhania používať . Poradí si takmer s každou menšou až stredne veľkou záhradou, má skvelú oporu, dlhú životnosť a okrem pár drobností a mierne vyššej ceny žiadne skutočné nevýhody.

Toto sú moje odporúčané najlepšie modely: Rýchly prehľad

Ak si chcete zariadenia pozrieť priamo v internetovom obchode, nájdete ich tu:

  • ROBOMOW RT300 : Robotická kosačka na trávu s pevným nožom a dobrým pomerom cena/výkon. Jednoduché použitie, a rýchle kosenie.
  • GARDENA Minimo 500 : Mimoriadne tichá robotická kosačka s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a jednoduchým čistením.
  • STIGA Stig-E : Extrémne tichá robotická kosačka, vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom, niekoľko profilov kosenia  aj do náročných záhrad, široká škála funkcií, ale aj vyššia cena.
  • WIPER i70 : Kosačka vhodná aj do veľmi náročného terénu a komplikovaných záhrad, vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom, ale aj vyššia cena.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie