Tenda Nova MW5s (1-pack) Wireless AC1200 Mesh systém Dual Band, 2x LAN, MU-MIMO, SMART SK aplikácie

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 539047068
€42,94 €35,78 bez DPH
Tenda Nova MW5s (1-pack) Wireless AC1200 Mesh systém Dual Band, 2x LAN, MU-MIMO, SMART SK aplikácie

Doplňujúci satelit 1 ks pre WiFi systém pre celý dom - Tenda MW5s, 802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, Dualband (2.4GHz na 300Mbps + 5 GHz na 867Mbps), MU-MIMO a Beamforming technológie, 2 SMART aplikácia, 2x vnútorná anténa 3dBi, QoS, Cloud, pokrytie až 300m2

Súčasťou balenia je český, slovenský a poľský manuál.

Popis funkcie produktu

Doplňujúce satelit pre WiFi Mesh systém na pokrytie celého domu - Tenda MW5s. Maximálne systém podporuje celkom 6ks satelitov. Všetky časti systému (uzly, satelity, moduly) spolu navzájom komunikujú a každá vytvára ďalšie pokrytie vášho domu bezdrôtovou sieťou. Všetky časti spolu komunikujú súbežne v pásme 2,4 GHz (300 Mb/s) a 5 GHz (867 Mb/s), celková rýchlosť WiFi až 1200 Mb/s. Vďaka kruhovej komunikácii je zaistené oveľa vyššie pokrytie a stabilná rýchlosť než napr. pri riešení WiFi routera s extendermi. WiFi sieť sa navyše tvári iba ako jediná (jednotné SSID), už sa nemusíte prepájať medzi niekoľkými sieťami. Jednotlivé satelity si automaticky a to úplne bez výpadku alebo vášho postrehnutia prepájajú vaše koncové zariadenie podľa toho, kde sa nachádzate. Napr. pri telefonovaní cez Internet môžete voľne prechádzať medzi poschodiami svojho domu, po záhrade, a jednotlivé satelity si váš mobilný telefón medzi sebou prepájajú tak rýchlo, že nedochádza k jedinému výpadku alebo prerušeniu. Vďaka tomuto ďalšiemu satelitu zvýšite pokrytie a dosah celej siete.

Kľúčové vlastnosti

Doplňujúci satelit pre WiFi systém Tenda MW5s pre kompletné a stabilné pokrytie celého domu. Všetky satelity v tomto systéme sú navzájom prepojené a vytvárajú jedinú sieť. Pre vyššiu rýchlosť aj stabilitu poskytujú všetky satelity bezdrôtovú dvojpásmovú komunikáciu na 2,4 a 5 GHz, nebude tak problém pripojiť všetky WiFi zariadenia (tablety, mobilné telefóny, TV, atď.). Každý satelit obsahuje dve interné antény (každá 3 dBi) a taktiež 2 LAN porty pre pripojenie ďalších zariadení drôtovo (NAS server, tlačiareň, PC). Úplne neprerušený signál jednotnej WiFi siete s obrovským pokrytím plochy až 300m2.

Všetky satelity spolu komunikujú úplne automaticky, stačí len pripojiť hlavný satelit pomocou kábla na Internet, ďalšie satelity len pripojiť k napájaniu. Vďaka indikácii sily signálu od ďalších satelitov presne spoznáte, ktoré umiestnenie ďalšieho satelitu je najlepšie.

Maximálne pokrytie

Tenda MW5s je nový Mesh systém pre kvalitné pokrytie WiFi sietí. Disponuje rýchlosťou WiFi AC 1200 Mb/s, a je určená na pokrytie až 300 m2 domov/bytov. Vďaka podpore roamingových protokolov podľa normy IEEE 802.11va IEEE 802.11r podporuje MW5s automatickú optimalizáciu siete a automatický výber smerovania, čo vám umožní vychutnať si stabilnejšiu a flexibilnejšiu bezdrôtovú sieť.

Podpora 2,4GHz a súčasne 5GHz

Výhod využitia oboch pásiem je hneď niekoľko. Ideálny spôsob rozdelenia: - 2,4GHz: prezeranie webových stránok, sťahovanie súborov, emaily a pod. - 5GHz: hranie Online hier, HD streamovanie videa, zvlášť aplikácia kde je dôležitá latencia. Pásmo 2,4 GHz tiež býva vo väčších zástavbách alebo panelových domoch veľmi zarušené, a dochádza tak k degradácii výkonu na nižšiu úroveň, tak sa WiFi routery z okolia rušia navzájom. Pri použití 5GHz vám táto starosť úplne odpadá. Pokrytie signálom je zaistené pomocou antén kedy každý satelit obsahuje 2x 3 dBi).

Aj trojpodlažný dom môže mať kvalitné a spoľahlivé pokrytie WiFi sietí

Vďaka technológiám Mesh a Beamforming dochádza k vzájomnej komunikácii všetkých satelitov siete ak veľkému a kvalitnému pokrytiu. Stačí rozmiestniť jednotlivé satelity do poschodí. Pokiaľ by pokrytie nebolo dostatočné je možné pripojiť k MW5s ešte max. ďalšie tri satelity. Celkom je teda možné prevádzkovať 6 satelitov jednotnej Mesh siete.

Bezproblémové hranie a streamovanie 4K HD videí súčasne

S technológiou MU-MIMO podporuje MW5s súčasnú komunikáciu viacerých zariadení v bezdrôtovej sieti. Smart QoS inteligentne prideľuje šírku pásma, aby zabezpečila hladké streamovanie až 4K videí, online hry, sťahovanie a nepretržitý videochat súčasne.

Nepretržitý videohovor pri pohybe v domácnosti

Vďaka Mesh technológii bude vaša bezdrôtová WiFi sieť obsahovať iba jeden názov a jedno heslo. Žiadne ďalšie ako v prípade napr. extenderov a ďalších AP v sieti. MW5s vykonáva automaticky odovzdanie klientskeho zariadenia (telefón, tablet atď.) od jedného satelitu k ďalšiemu bez prerušenia služieb. Klientske zariadenie je tak vždy pripojené k silnejšiemu satelitu a to bez výpadku.

Jednoduché a rýchle nastavenie

Z výroby sú už 3 satelity obsiahnuté v balení spoločne spárované. Stačí k hlavnej sade troch satelitov pripárovať navyše tento ďalší satelit a pokrytie je navýšené.

SMART Aplikácia "Tenda WiFi"

Aplikácia pre Smart mobilné telefóny/tablety "Tenda WiFi", vďaka ktorej ovládate a nastavujete MW5s. Aplikácia je v slovenskom jazyku. Môžete napr. povoliť WiFi pre návštevu, zablokovať niektorých užívateľov, nastaviť WiFi a podporuje rodičovskú kontrolu. Ďalej nastavenie výkonov, sledovanie Uploadu/Downloadu a ďalšie nastavenia.

WiFi pre návštevu (Guest Network)

MW5s dokáže aj nastavenie siete pre návštevu "Guest Network" a to pre WiFi 2,4 GHz a taktiež pre 5 GHz vrátane doby akú má povolenie trvať.

Zabezpečenie

MW5s podporuje veľké možnosti zabezpečenia. Najnovšie WPA, WPA2, mixedWPA/WPA2 vždy s PSK a šifrovaním TKIP alebo AES.

Technické parametre

WiFi štandardy: IEEE 802.11ac/a/n (5 GHz), IEEE 802.11b/g/n (2,4 GHz)

Frekvencia: 2,4 GHz (2400 MHz - 2483 MHz), 5 GHz (5150 MHz - 5250 MHz alebo 5725MHz - 5825MHz)

Prenosová rýchlosť: 1200 Mb/s (2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 900 Mb/s)

WiFi roaming: IEEE 802.11 v/r

Zabezpečenie: MAC ACL, URL filtering, WPA-PSK, WPA2-PSK, Mixed WPA/WPA2-PSK, Manuálny DNS server

Firewall: Zakázanie UDP/TCP/ICMP flood útoku

Sieťové funkcie: UPnP, Port forwarding, DHCP server/client list, VPN klient (IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through)

Ďalšie funkcie: Rodičovská kontrola, Návštevnícka sieť, Automatická aktualizácia firmware online

Nastavenie: pomocou mobilného zariadenia s Android 4.0+ alebo iOS 8+

QoS: SMART QoS, 802.11e WMM

Rozhranie tohto sekundárneho satelitu: 1x tlačidlo Reset, 2x LAN (100Mb/s)

LED diódy: 1x sila signálu

Antény: 2x 3 dBi, dvojpásmové, vnútorné

Prevedenie: indoor, desktop

Chladenie: pasívne

Montáž na stenu: áno

Prevádzková teplota: 0 až 40 °C

Rozmery jednotky (vx š xh): 90 x 90 x 90 mm

Hmotnosť balenia: 0,5 kg

Obsah balenia

1x Tenda MW5s Mesh3f

1x Stručná inštalačná príručka (CZ, SK, PL, EN)

1x Napájací adaptér

Viac informácií na www.tenda.cz

Súvisiace odkazy

Dodatočné parametre

Kategória: Wifi
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.45 kg
Hmotnost: 0.45 kg
Chytrá domácnost kompatibil: Áno
Kód výrobce: MW5s(1-pack)
Kompatibilita: WiFi
Oblasť využitia: Domáca sieť
Obsahuje switch: Áno
Pripojenie: Bezdrôtové
Rozmer xyz jedn. balenie: 12.4x15.7x14
Rozšiřitelnost: Otvorený systém
Rychlost Wi-Fi max.: 1,2 Gb/s
SK lokalizácia pri routeri: Áno
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: