Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Elekrokolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 1S predstavuje rýchly, efektívny a moderný spôsob dopravy kamkoľvek potrebujete. Na nabitie prejde až 30 kilometrov, a to rýchlosťou až 25 km/h. Poradí si aj so stúpaním do  a vďaka skladacej konštrukcii spoločne s nízkou hmotnosťou (zásluhou tela z leteckej zliatiny) nie je problém kolobežku za pár sekúnd zložiť a vziať napríklad  do autobusu/vlaku. Veľký dôraz kladie na bezpečnosť jazdy a tiež pohodlie, o ktoré sa starajú najmä 8,5" predné a zadné pneumatiky s výbornou absorpciou nerovností terénu. A vzhľadom na to, že kolobežka je vybavená aj Bluetooth, môžete mať dokonalý prehľad o atribútoch jazdy nielen prostredníctvom LED obrazovky na riadidlách, ale aj v mobilnej aplikácii.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
3.2.2023
Kód: 95XIW9596
€394,32 €328,60 bez DPH
Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S. Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ponúka skvelý 30km dojazd, maximálnu rýchlosť 25 km/ha nízku hmotnosť 12,5 kg. Informácie o jazde máte k dispozícii na jednoduchom displeji na riadidlách a vďaka integrovanému osvetleniu sa nestratíte ani po zotmení.

Systém regenerácie kinetickej energie (KERS) bol plne vylepšený a účinnosť premeny energie bola ďalej zlepšená. Môže obnoviť kinetickú energiu každého brzdenia a beznapäťového dojazdu a previesť ju na použiteľnú elektrickú energiu, aby sa ďalej zlepšil dojazdový rozsah.

Inteligentný systém správy batérií piatej generácie BMS. Šesť šikovných ochrán udržuje batériu bezpečnú a predlžuje jej životnosť. Na sledovanie stavu batérie použite aplikáciu Mi Home . Pokiaľ dôjde k problémom, aplikácia vás o tom okamžite informuje.

Mi Scooter 1S je možné pripojiť k Mi Home App prostredníctvom Bluetooth pre zamykanie a odomykanie, sledovanie jazdných dát (napr. počet najazdených kilometrov, rýchlosť, zostávajúcu životnosť batérie atď.) a prispôsobenie nastavenia tempomatu. Môžete si tiež užiť nové funkcie a dosiahnuť pohodlnejší jazdný zážitok prostredníctvom upgradov firmwaru.

Špecifikácia

*Dlhý dojazd 30 km

*Max. rýchlosť: 25 km/h

*Hmotnosť 12,5 kg

*Rýchle skladanie - 3 sekundy

*8,5" pneumatiky

*Multifunkčná prístrojová doska

*Hliníkové telo pre letecký priemysel

*E-ABS+ kotúčová brzda

*KERS - šikovný systém rekuperácie energie

Dodatočné parametre

Kategória: Elektro kolobežky
Záruka: 24
Hmotnosť: 17.69 kg
Brzda: kotúčová
Dĺžka nabíjania: 5 hod.
Dojazd: 30 km
Hmotnost: 17.69 kg
Chytrá domácnost kompatibil: Áno
Kapacita baterie: 7800 mAh, 280 Wh
Kód výrobce: 6934177714542
Maximálna rýchlosť: 25 km/h
Mobilná aplikácia: Áno
Napätie akumulátora/batérie: 36 V
Nosnosť: 100 kg
Svetlo: Áno
Šport a zdravie kompatibilný: Áno
Tempomat: Áno
Výkon: 250 W
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: