Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+

Robotický vysávač s funkciou mopovania zároveň s vysávaním, to je Xiao Robot Vacuum Mop 2 Pro+. Má novú saciu a treciu matricu a prináša úplný a efektívny zážitok z upratovania. Japonský vysokovýkonný bezkefový motor NIEDEC so saním so silou 3000 Pa prináša udržateľné a silné sanie. Pomocou nástrojov prispôsobených na upratovanie robotický vysávač okamžite odstráni prach a nečistoty skryté v medzerách podlahy.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 95XIW9608
€354,74 €295,62 bez DPH
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+

Robotický vysávač s funkciou mopovania zároveň s vysávaním, to je Xiao Robot Vacuum Mop 2 Pro+. Má novú saciu a treciu matricu a prináša úplný a efektívny zážitok z upratovania. Japonský vysokovýkonný bezkefový motor NIEDEC so saním so silou 3000 Pa prináša udržateľné a silné sanie. Pomocou nástrojov prispôsobených na upratovanie robotický vysávač okamžite odstráni prach a nečistoty skryté v medzerách podlahy.

Levitovací sací port veľkého kalibru sa prisaje tesne k podlahe. Superhustá kefa a dvojvrstvová filtrácia zaistia precízne upratovanie. Vstavaná batéria s kapacitou 5200 mAh v štandardnom režime upratovania vydrží až 180 minút. Elektronicky riadená nádržka na vodu automaticky ovláda množstvo vody, ktoré použije pri umyvaní. Podlaha je chránená a rovnomerne umytá bez kvapiek a kaluží vody. Profesionálne senzory zlepšujú celkový čistiaci výkon. Prostredníctvom aplikácie Mi Home môžete ovládať priebeh čistenia a používať ju ako diaľkové ovládanie a časový spínač.

 

Precízne vyhýbanie sa prekážkam

Účinne deteguje akékoľvek prekážky, ako sú káble či papuče na podlahe, prostredníctvom senzorov na úrovni fotónov, čo je 10-krát presnejšie ako infračervená detekcia. Len čo je detegovaná prekážka, vysávač automaticky spomalí, aby nedošlo k nárazu.

Robotický vysávač s technológiou 3D S-cross sa precízne vyhýba prekážkam rovnako ako automaticky riadené vozidlo. 3D technológia TOF sa bežne používa v prípade automaticky riadených vozidiel, účinne identifikuje prekážky, zmeria vzdialenosť k nim a vyhne sa im vďaka presným výpočtom a inteligentným senzorom. Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ je touto technológiou, ktorá našim zákazníkom prinesie úplne nový zážitok z inteligentného upratovania, vybavený.

 

Výkonný motor japonskej značky NIDEC

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. V prípade robotického vysávača Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 3 000 Pa. Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom alebo pri vysávaní pozdĺž stien, čo je tradičná slabina ostatných robotických vysávačov. Práve na to slúži malá guľatá kefka, ktorá nečistoty a prach vháňa pod saciu jednotku vysávača a pomáha tak pokryť maximum uprataného priestoru.

 

Profesionálne senzory

Robotický vysávač je vybavený niekoľkými pomocnými polohovacími a detekčnými senzormi, ako sú dvojitý gyroskop, optický snímač prietoku a senzor schodov. Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+ získava informácie o polohe presnejšie a úplnejšie a udržuje trasu upratovania čistú a bez prekážok. Jeho výpočtová schopnosť je posilnená vďaka štvorjadrovému procesoru CortexTM-A53 a algoritmu VSLAM, čo znamená, že je systém schopný lepšie lokalizovať polohu robota v reálnom čase a zároveň automaticky plánovať trasu upratovania.

 

 

Funkcia mopovania

Robotický vysávač, vybavený inteligentnou 250 ml elektronicky riadenou nádržkou na vodu, automaticky ovláda množstvo vody, ktoré spotrebuje pri umývaní. Vďaka tomu je podlaha chránená a rovnomerne umytá bez kvapiek a kaluží vody. S plne naplnenou nádržkou na vodu umyje podlahu s rozlohou až 160 m².

Aby bolo možné upratovať rôzne typy podláh, má robotický vysávač 3 úrovne regulácie vody. Vďaka tomu možno primerane riešiť rôzne druhy škvŕn, takže umývanie sa stáva presnejším a efektívnejším.

 

Prekonávanie prekážok

Máte doma medzi miestnosti prechodové lišty? Aj s tými si robotický vysávač Xiaomi Mi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ poradí. Dokáže prechádzať prahy až do výšky 2 cm. Určite tiež oceníte, že vám vďaka svojej výške iba 8,2 cm uprace aj pod sedačkou, posteľou a iným nábytkom.

 

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Ovládacia aplikácia Mi Home združuje ovládanie kompletnej inteligentnej domácnosti v podaní Xiaomi a ich partnerov. Na aplikácii je skvelé, že je pripojená cez váš Xiaomi účet k všetkým prvkom inteligentnej domácnosti kdekoľvek na svete. Nemusíte tak byť doma, aby ste spustili vysávanie podlahy alebo skontrolovali, koľko máte doma stupňov.

Vďaka aplikácii Mi Home si môžete naplánovať, kedy a ako často bude váš robotický pomocník vysávať, prípadne mu jednorazovo pokyn na vysávanie zadať, hoci už budete napríklad sedieť v práci. Ďalej môžete ovládať sací výkon, pozrieť si trasu, ktorú vysávač počas práce prešiel, vymedziť mu zóny upratovania a virtuálne steny.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 24
Hmotnosť: 4.97 kg
Batéria: Li-ion
Čas prevádzky: 180 minút
Filtrácia: HEPA type filter
Funkcia virtuálnej steny: áno
Hlučnosť: 72 dB
Kapacita baterie: 5200 mAh
Max. plocha pokrytia: 250 m²
Možnosť mopovania: áno
Načasovanie upratovania: Áno
Objem nádobky na vodu: 250 ml
Objem odpadovej nádoby: 550 ml
Ovládanie cez telefón: áno
Podporované typy povrchov: všetky
Rozmery vysávača: 35 x 35 x 8,2 cm
Sací výkon: 3 000 Pa
Výkon: 40 W
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty station
€119,33

Zjednodušte si ešte viac upratovanie svojho domova! S dokovacou stanicou Xiaomi Mi Robot...

Kód: XMI-RVM-2ULTRA-AESTAT
Xiaomi Lydsto R1 MOP vysávač biely EU
€333,84

Inteligentný čistiaci robot s nádobou na prach v dokovacej stanici Lydsto R1 je inteligentný...

Kód: XIALR1WHT
Xiaomi Dreame D10 Plus MOP vysávač biely EU
€358,24

Úplne nový originál, maloobchodné balenie

Kód: XIADRD10PLUSWHT
Xiaomi vysávač Roborock Q7 Max Black EU
€425

Roborock Q7 Max poskytuje nekompromisnú efektivitu vysávania, neuveriteľne jednoduché použitie a...

Kód: XIAROBQ7MBLK
Xiaomi Viomi vacuum cleaner S9 white + dust collector (damaged box)
€418,49

- robotický vysávač s automatickým vyprázdňovaním zásobníka- funkcie vysávania a zmývania- ponúka...

Kód: DMG-VIOMI-VCS9-WHITE
Xiaomi vysávač Roborock Q7 Max+ Black EU
€566,04

Zaobstarajte si robotický vysávač Roborock Q7 Max+ a prenechajte mu všetko upratovanie. Vie...

Kód: XIAROBQ7MPBLK
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White
€273,36

Tento šikovný robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro môže začať s vysávaním vášho domu...

Kód: 95XIW9604
Xiaomi vysávač Roborock S6 VMax Black EU
€498,42

Nový Xiaomi Roborock S6 MaxV dosiahol ďalšiu úroveň vývoja robotických vysávačov. Ako jeden z...

Kód: S6V52BLK