Xiaomi Roborock S6 Pure Black

Po veľmi úspešnej prvej generácii robotického vysávača Xiaomi Mi prichádza na rad jeho vylepšená a nová verzia - Roborock S6 Pure black. Dizajn vysávača zostáva veľmi vkusný a elegantný a bude sa tak hodiť do každého bytu. Na hornej strane tentoraz nájdeme 3 ovládacie tlačidlá - tlačidlo nabíjania (vysávač sa vráti do nabíjacej stanice), tlačidlo on/off, a tlačidlo pre vysávanie lokálneho miesta. Súčasťou vysávača Xiaomi Roborock je aj 180 ml nádobka na vodu s mopovacou textíliou, ktorá zachytí aj tie najmenšie čiastočky špiny.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 95XIW968
€316,73 €263,94 bez DPH
Xiaomi Roborock S6 Pure Black

Po veľmi úspešnej prvej generácii robotického vysávača Xiaomi Mi prichádza na rad jeho vylepšená a nová verzia - Roborock S6 Pure black. Dizajn vysávača zostáva veľmi vkusný a elegantný a bude sa tak hodiť do každého bytu. Na hornej strane tentoraz nájdeme 3 ovládacie tlačidlá - tlačidlo nabíjania (vysávač sa vráti do nabíjacej stanice), tlačidlo on/off, a tlačidlo pre vysávanie lokálneho miesta. Súčasťou vysávača Xiaomi Roborock je aj 180 ml nádobka na vodu s mopovacou textíliou, ktorá zachytí aj tie najmenšie čiastočky špiny.

 

Výkonný motor japonskej značky NIDEC

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. U Xiaomi Roborock bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 2000 Pa a za minútu pojme 0,67 m³ vzduchu. Je tak jedným z najvýkonnejších robotických vysávačov na trhu.

Hoci je nový robot vybavený väčšou sacou silou a hlučnosť 69 dB.

Všetky nečistoty sú zachytávané do nádoby s objemom 0,48 l a v prípade potreby vás vysávač upozorní, že je nutné vyprázdniť odpadovú nádobu. Hlavná kefa je umiestnená vo vysávači voľne, môže sa teda pohybovať po zvislej osi a zaistiť tak správny prítlak na všetky typy kobercov a podláh.

Prúd vzduchu ďalej pokračuje z odpadovej nádoby cez veľký HEPA filter, kde sú zachytené aj malé prachové častice, a pri vysávaní tak nie sú vypúšťané späť do miestnosti. Náhradný HEPA filter je možné u nás zakúpiť ako príslušenstvo.

 

Funkcia mopovania

Jednou z najväčších "inovácií", ktoré tento robot ponúka, je mopovanie a vysávanie zároveň. S predchádzajúcou generáciou dokážete váš byt síce dokonale povysávať, táto generácia však dokáže byt aj dokonale umyť!

 

 

Trojica samostatných senzorov pre ešte efektívnejšie upratovanie

"Mozgom" vysávača sú tri samostatné procesory, ktoré pracujú podobným spôsobom ako ľudská myseľ. Navzájom spolupracujú. Synchronizovane zbierajú a spracovávajú dáta. Dokážu vytvoriť mapu miestnosti a naplánovať trasu vysávania. Vysávač je tak oveľa efektívnejší.

 

Dokonalá orientácia v akomkoľvek priestore

Každá domácnosť má špecifické členenie miestností. Ako splniť očakávania všetkých zákazníkov? Vysávač má 13 hlavných senzorov, ktoré zaisťujú navigáciu v priestore. Výška vysávača je 9,6 cm, ľahko sa teda všade dostane a to aj pod nábytok, kam je inak ťažké dosiahnuť.

 

Inteligentná detekcia kobercov

Vysávač po nabehnutí na koberec aktivuje režim maximálneho sania, po opustení koberce sa vráti späť k normálnemu režimu sania. Táto funkcia automatického rozpoznávania kobercov musí byť zapnutá v aplikácii.

 

 

Špičkový algoritmus SLAM so schopnosťou predvídať

Algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM) používa pre svoje vozidlá na Marse aj NASA. Používa ho tiež Google vo svojich autonómnych autách bez vodičov. Na základe dát získaných z laserového senzora vzdialenosti, gyroskopu, rýchlomera a akcelerometra vytvorí algoritmus mapu miestností. Vysávač pozná svoju presnú polohu na mape a bezpečne naplánuje trasu vysávania.

 

Bez starostí, vysávač sa o svoje nabíjanie postará sám

S použitím senzorov vysávač lokalizuje nabíjaciu stanicu. Potom, čo je miestnosť povysávaná, sa automaticky vracia najkratšou možnou cestou späť do stanice. Ak počas vysávania klesne batéria pod 20%, vysávač sa sám vráti do nabíjacej stanice a dobije sa na 80%. Potom pokračuje v upratovaní presne tam, kde prestal.

 

Vysávanie pozdĺž stien

Vysávač Xiaomi využíva senzor, aby pri vysávaní udržiaval od steny presnú vzdialenosť 10 mm. Súčasne rýchlo rotujúca bočná kefa dôkladne vymetá priestor pozdĺž steny a zaisťuje tak povysávanie všetkých miest.

 

Výkonná batéria s dlhou výdržou

Xiaomi Roborock S6 Pure black je vybavený Li-Ion batériou s kapacitou 5200 mAh. Články pochádzajú od renomovaných firiem LG / Panasonic.

Takáto kapacita potom stačí pri úplnom nabití až na 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo predstavuje až 250 m² priestoru. Samozrejme vždy záleží na konkrétnych podmienkach a členitosti.

Hladinu nabitia batérie indikuje okrúhly rámček okolo tlačidiel vysávača. Keď svieti bielou farbou, zostáva batérii viac ako 50 % kapacity, ak svieti oranžovo, je nabitá medzi 20-50%, ak však začne svietiť na červeno, má batéria pod 20 % kapacity. To Vás však nemusí trápiť, vysávač automaticky preruší prevádzku, zájde sám na nabíjaciu stanicu, a po dobití opäť začne pracovať tam, kde predtým prestal.

 

Floor Plan vytvorte si niekoľko pôdorysov podlaží

Múdrejší ako inokedy. Robotický vysávač Xiaomi Roborock S6 Pure black je vybavený v aplikácii funkcií Floor Plan, v ktorej si môžete uložiť až tri pôdorysy (mapy čistenie). Pre najlepšie výsledky sa odporúča umiestniť v každom podlaží nabíjacej stanici.

 

 

Zone cleaning - upratovacie zóny

Funkcia Zone Cleaning umožňuje definovať upratovacie zóny, ktoré si následne môžete pomenovať. Robotickému vysávači Xiaomi, tak jednoducho môžete naplánovať zóny, ktoré má upratovať napr. po raňajkách poupratuj zónu kuchyne.

 

Ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Aplikácie Mi Home združuje ovládanie kompletnej chytrej domácnosti v podaní Xiaomi a ich partnerov.

Na aplikácii je skvelé, že je pripojená cez váš Xiaomi účet ku všetkým prvkom chytrej domácnosti kdekoľvek na svete. Nemusíte tak byť doma, aby ste spustili vysávanie podlahy, alebo skontrolovali, koľko máte doma stupňov.

Vďaka aplikácii Mi Home si môžete naplánovať, kedy a ako často bude váš robotický pomocník vysávať, prípadne mu jednorázovo pokyn na vysávanie zadať, hoci už (ešte) budete trebárs sedieť v práci. Ďalej môžete ovládať sací výkon a prezrieť si trasu, ktorú vysávač počas práce ušiel.

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 24
Hmotnosť: 3.5 kg
Batéria: Li-ion
Doba prevádzky: 150 minút
Filtrácia: filter typu HEPA
Hlučnosť: 69 dB
Hmotnost: 3,5 kg
Kapacita baterie: 5200 mAh
Max. plocha pokrytej: 250 m²
Možnosť mopovania: áno
Objem odpadových nádob: 0,46 l
Objem zásobníka na vodu: 0,18 l
Ovládanie cez telefón: áno
Podporované typy povrchov: všetky
Rozmery (šírka x hĺbka): 35 x 35,3 x 9,65 cm
Výška: 10 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Xiaomi Dreame W10 Pro MOP vysávač biely EU
€924,14

Úplne nový originál, maloobchodné balenie

Kód: XIADW10PWHT
Vysávač Xiaomi Dreame D10S Pro MOP Black EU
€360,80

Úplne nový originál, maloobchodné balenie

Kód: XIADRD10SPROBLK
Xiaomi vysávač Roborock Q7 Max White EU
€427,57

Roborock Q7 Max poskytuje nekompromisnú efektivitu vysávania, neuveriteľne jednoduché...

Kód: XIAROBQ7MWHT
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White
€273,36

Tento šikovný robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro môže začať s vysávaním vášho domu...

Kód: 95XIW9604
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White (Damaged Box)
€264,48

- 3 režimy - vysávanie, umývanie, a vysávanie a umývanie v jednom čase- automatická nádržka na...

Kód: DMG-VC-XMI-RVM2-PRO-WHI
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C
Momentálne nedostupné
€190,43

Tento šikovný robotický vysávač Xiaomi Mi Mop 1C môže začať s vysávaním vášho domu ihneď, ako...

Kód: 95XIW9603
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential
€195,60
€196,84

Inteligentný Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential povysáva a poumýva celý váš dom či byt. Dve...

Kód: 95XIW9606
Vysávač Xiaomi Dreame F9 White EU
€204,60

Úplne nový originál, maloobchodné balenie

Kód: XIADRF9WHT