Xiaomi vysávač Roborock Q7 Max Black EU

Roborock Q7 Max poskytuje nekompromisnú efektivitu vysávania, neuveriteľne jednoduché použitie a absolútne pohodlie. Sací výkon 4200 Pa zabezpečí čistú domácnosť bez námahy z podláh aj kobercov. Robotický vysávač s mopom, vysypanie zásobníka do stanice, predvoľba miestností na upratovanie, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností a automatické vysypanie.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
8.7.2022
Kód: XIAROBQ7MBLK
€452,30 €376,92 bez DPH
Xiaomi vysávač Roborock Q7 Max Black EU

Kombinovaná nádoba na prah a vodu

Vysávajte a mopujte súčasne, aby ste zachytili jemné nečistoty, ktoré by samotnému vysávaniu mohli chýbať.
Kombinovaná nádobka, ktorá sa nachádza priamo v samotnom vysávači, má kapacitu na prach 470 ml a na vodu 350 ml. Q7 Max je vybavený elektronickou pumpou a ponúka 30 úrovní prietoku vody, takže v aplikácií si môžete zvoliť ten správny prietok vody a čistenie doladiť tak, aby zodpovedalo všetkým typom podláh.

Výrobca vykonal interné testovanie na tvrdých podlahách s plnou nádržou na vodu, plne nabitou batériou a s nastaveným nízkym prietokom vody. Výsledky interpretoval s predpokladom, že 20% plochy zakrýva nábytok a nebude ju teda nutné vytrieť. Zistil, že s robotom Q7 Max získate maximálny dosah vytierania 240 m², v závislosti od domáceho prostredia.

 

 

Dokonale čistá domácnosť

Q7 Max je poháňaný veľkou lítium-iónovou batériou s kapacitou 5 200 mAh, vďaka ktorej dokáže nepretržite čistiť až 3 hodiny na jedno nabitie. S maximálnou plochou vysávania až 300 m štvorcových ľahko poupratuje väčšinu domácností.

Robotický vysávač Roborock Q7 Max disponuje ohromujúcim sacím výkonom až 4200 Pa (závisí na stave batérie a domácom prostredí). Dokáže tak podľa testov výrobcu vykonaných podľa noriem IEC 62885-2:2016/5.8 s použitím režimu Max+ a s plne nabitou batériou odstrániť nečistoty nielen z kobercov, ale napríklad aj z prasklín v podlahe. Stačí len aktivovať režim Max+ a žiadna špina nemá šancu.

 

 

Vysoká kapacita batérie 5200 mAh dovolí až trojhodinové čistenie


Robotický vysávač Roborock Q7 Max ukrýva 5200mAh Li-ion batériu, ktorá mu dovolí vykonať na jedno nabitie až trojhodinové čistenie. Vďaka internému testovaniu, ktoré vykonal výrobca v tichom režime na tvrdých podlahách, s plne nabitou batériou a bez pripojeného systému mopu, zistil, že maximálna vysávacia plocha robota Q7 Max je v závislosti od domáceho prostredia 300 m².

Robotický vysávač Roborock Q7 Max má 470ml odpadkový kôš spojený s nádržou na vodu s objemom 350 ml. Toto prepojenie poskytuje množstvo výhod. Jednak zvýšenie ich kapacity, ďalej uľahčí vyprázdnenie koša a doplnenie vody počas jedného upratovacieho cyklu.

 

Vyhne sa prekážkam s prehľadom

Mozgom Roborocku je systém PreciSense LiDAR, ktorý využíva ten najefektívnejší spôsob upratovania. Senzorové pole Sensient obsahuje sadu senzorov vrátane senzorov proti pádu a nárazom, akcelerometrov, a ďalších. Zabráni tomu, aby sa skotúľal zo schodov, neuviazol alebo nenarážal do stien.

Spoločne s vytváranými mapami a ovládaním pomocou aplikácie Roborock umožní efektívny spôsob upratovania celej vašej domácnosti.

Máte malé deti alebo domáceho maznáčika? Nemusíte sa obávať. Robotický vysávač Roborock Q7 Max je vybavený detskou poistkou, ktorá zaistí bezpečie vašim blízkym. Vysávač môžete umiestniť kdekoľvek a bez strachu z náhodného spustenia.

 

 

Ovládanie jednoducho cez mobilný telefón

Všetky potrebné nastavenia môžete klasicky vykonať vo vašom smartfóne. Po stiahnutí aplikácie Roborock si môžete naplánovať presné časy, kedy sa vysávač bude vydávať bojovať s nečistotami alebo jednoducho vydať pokyn na upratovanie, keď sedíte v práci. Okrem iného si tiež môžete prispôsobiť sací výkon či úroveň prietoku vody, podľa miestnosti (v závislosti na povrchu) v akej sa práve Roborock nachádza. Problémom nie sú ani zakázané zóny. Softvérovo nastavíte oblasti, kde vysávač nesmie používať mop alebo do oblasti vôbec nesmie zachádzať a vyhnete sa tak napríklad mokrému kobercu.

Zásluhou viacúrovňového mapovania robotický vysávač Roborock Q7 Max u vás doma automaticky rozpozná až 4 úrovne. Túto funkciu ocenia najmä majitelia viacposchodových domov. Nič nastavovať nemusíte, robot sám jednotlivé poschodia rozlíši.

Robotický vysávač Roborock Q7 Max umožňuje využitie pokročilého plánovania upratovania, ktoré ponúka vytvorenie plánov na mieru vášho domova. Zvoľte si preferovanú dobu upratovania, sací výkon a miestnosti, ktoré potrebujete vyčistiť. Takto nastavené upratovanie sa bude automaticky opakovať. Uvidíte, že aj plánovanie upratovania môže byť zábava.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače
3D mapovanie: Áno
Hlučnosť: 67 dB(A)
Kapacita baterie: 5 200 mAh
kapacita nádoby na prach: 470 ml
Kapacita nádržky na vodu: 350 ml
Max. plocha na umývanie (jedna relácia ): 240 m²
Maximálna plocha vysávania (jedna relácia): 300 m²
Maximálny čas prevádzky (jedna relácia): 180 minút
Mobilná aplikácia: Áno
Navigácia: Lidar
Sanie: 4200 Pa
Schopnosť prekonať prekážky: 2 cm
Typ baterie: Li-Ion
Výrobca: XIAOMI

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie