Tenda Nova MW5 (2-pack) WiFi AC1200 Mesh systém Dual Band, 2x GLAN/GWAN, ďalší 1x LAN, SMART SK app

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 539047076
€76,21 –6 % €70,91 €59,09 bez DPH
Tenda Nova MW5 (2-pack) WiFi AC1200 Mesh systém Dual Band, 2x GLAN/GWAN, ďalší 1x LAN, SMART SK app
Tenda Nova MW5 (2-pack) WiFi AC1200 Mesh systém Dual Band, 2x GLAN/GWAN, ďalší 1x LAN, SMART SK app
€76,21 –6 %

WiFi systém pre celý dom - 2 satelity 802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, Dualband (2.4GHz na 300Mbps + 5 GHz na 867Mbps), MU-MIMO a Beamforming technológie, 2x GLAN pri hlavnej jednotke, SMART aplikácie, každá jednotka 2x vnútorná anténa 3dBi, QoS, Cloud, pripojenie až 40tich zariadení, pokrytie až 200m2

Súčasťou balenia je český, slovenský a poľský manuál.

Popis funkcie produktu

Dvojpásmový bezdrôtový WiFi Mesh systém na pokrytie celého domu. Všetky časti systému (uzly, satelity, moduly) spolu navzájom komunikujú a každá vytvára ďalšie pokrytie vášho domu bezdrôtovou sieťou. Všetky satelity spolu komunikujú súbežne v pásme 2,4 GHz (300 Mb/s) a 5 GHz (867 Mb/s), celková rýchlosť WiFi až 1200 Mb/s. Vďaka kruhovej komunikácii je zaistené oveľa vyššie pokrytie a stabilná rýchlosť než napr. pri riešení WiFi routera s extendermi. WiFi sieť sa navyše tvári iba ako jediná (jednotné SSID), už sa nemusíte prepájať medzi niekoľkými sieťami. Jednotlivé satelity si automaticky a to úplne bez výpadku alebo vášho postrehnutia prepájajú vaše koncové zariadenie podľa toho, kde sa nachádzate. Napr. pri telefonovaní cez Internet môžete voľne prechádzať medzi poschodiami svojho domu, po záhrade, a jednotlivé satelity si váš mobilný telefón medzi sebou prepájajú tak rýchlo, že nedochádza k jedinému výpadku alebo prerušeniu. Navyše je možné dokúpiť ďalšie satelity a zvýšiť tak pokrytie siete. Maximum je celkom 6 satelitov.

Kľúčové vlastnosti

WiFi systém pre kompletné a stabilné pokrytie celého domu. V základnom balení sú 2 satelity a je možné prikúpiť ďalšie pre navýšenie pokrytia systému, celkom v sieti max. 6 satelitov. Všetky satelity v tomto systéme sú navzájom prepojené a vytvárajú jedinú sieť. Pre vyššiu rýchlosť aj stabilitu poskytujú všetky satelity bezdrôtovú dvojpásmovú komunikáciu na 2,4 a 5 GHz, nebute tak problém pripojiť všetky WiFi zariadenia (tablety, mobilné telefóny, TV, atď.). Každý satelit obsahuje dve interné antény (každá 3 dBi) a taktiež LAN port pre pripojenie ďalších zariadení drôtovo (NAS server, tlačiareň, PC). Hlavná jednotka pre pripojenie na Internet obsahuje Gigabitový GWAN port a Gigabitový GLAN port. Ďalšia jednotka ktorá sa pripája priamo do zásuvky obsahuje 1x LAN port. Úplne neprerušený signál jednotnej WiFi siete s obrovským pokrytím plochy až 200m2.

Všetky satelity spolu komunikujú úplne automaticky, stačí len pripojiť hlavný satelit pomocou kábla na Internet, ďalší satelit len pripojiť k napájaniu. Vďaka indikácii sily signálu od ďalších satelitov presne spoznáte, ktoré umiestnenie ďalšieho satelitu je najlepšie.

Maximálne pokrytie

Tenda MW5 je nový Mesh systém na kvalitné pokrytie WiFi sietí. Disponuje rýchlosťou WiFi AC 1200 Mb/s, a je určená na pokrytie až 200 m2 domov/bytov. Vďaka podpore roamingových protokolov podľa normy IEEE 802.11va IEEE 802.11r podporuje MW5 automatickú optimalizáciu siete a automatický výber smerovania, čo vám umožní vychutnať si stabilnejšiu a flexibilnejšiu bezdrôtovú sieť.

Podpora 2,4GHz a súčasne 5GHz

Výhod využitia oboch pásiem je hneď niekoľko. Ideálny spôsob rozdelenia: - 2,4GHz: prezeranie webových stránok, sťahovanie súborov, emaily a pod. - 5GHz: hranie Online hier, HD streamovanie videa, zvlášť aplikácia kde je dôležitá latencia. Pásmo 2,4 GHz tiež býva vo väčších zástavbách alebo panelových domoch veľmi zarušené, a dochádza tak k degradácii výkonu na nižšiu úroveň, tak sa WiFi routery z okolia rušia navzájom. Pri použití 5GHz vám táto starosť úplne odpadá. Pokrytie signálom je zaistené pomocou celkom štyroch 3 dBi antén (každý satelit 2x anténa 3 dBi).

Aj trojpodlažný dom môže mať kvalitné a spoľahlivé pokrytie WiFi sietí

Vďaka technológiám Mesh a Beamforming dochádza k vzájomnej komunikácii všetkých satelitov siete ak veľkému a kvalitnému pokrytiu. Stačí rozmiestniť jednotlivé prvky. Pokiaľ by pokrytie nebolo dostatočné je možné pripojiť k MW5 ešte max. ďalšie štyri satelity. Celkom je teda možné prevádzkovať 6 satelitov jednotnej Mesh siete.

Bezproblémové hranie a streamovanie 4K HD videí súčasne

S technológiou MU-MIMO podporuje MW5 súčasnú komunikáciu viacerých zariadení v bezdrôtovej sieti. Smart QoS inteligentne prideľuje šírku pásma, aby zabezpečila hladké streamovanie až 4K videí, online hry, sťahovanie a nepretržitý videochat súčasne.

Nepretržitý videohovor pri pohybe v domácnosti

Vďaka Mesh technológii bude vaša bezdrôtová WiFi sieť obsahovať iba jeden názov a jedno heslo. Žiadne ďalšie ako v prípade napr. extenderov a ďalších AP v sieti. MW5 vykonáva automaticky odovzdanie klientskeho zariadenia (telefón, tablet atď.) od jedného satelitu k ďalšiemu bez prerušenia služieb. Klientske zariadenie je tak vždy pripojené k silnejšiemu satelitu a to bez výpadku.

Jednoduché a rýchle nastavenie

Z výroby sú už 2 satelity obsiahnuté v balení spoločne spárované. Stačí hlavný satelit pripojiť pomocou kábla na Internet a rozmiestniť ďalšie satelit/y po dome. Tento ďalší satelit sa pripája priamo do zásuvky 230V. Nastavenie siete podľa vašich predstáv je už otázkou niekoľkých sekúnd.

SMART Aplikácia "Tenda WiFi"

Aplikácia pre Smart mobilné telefóny/tablety "Tenda WiFi", vďaka ktorej ovládate a nastavujete MW5. Aplikácia je v slovenskom jazyku. Môžete napr. povoliť WiFi pre návštevu, zablokovať niektorých užívateľov, nastaviť WiFi a podporuje rodičovskú kontrolu. Ďalej nastavenie výkonov, sledovanie Uploadu/Downloadu a ďalšie nastavenia.

WiFi pre návštevu (Guest Network)

MW5 dokáže aj nastavenie siete pre návštevu "Guest Network" a to pre WiFi 2,4 GHz a taktiež pre 5 GHz vrátane doby akú má povolenie trvať.

Zabezpečenie

MW5 podporuje veľké možnosti zabezpečenia. Najnovšie WPA, WPA2, mixedWPA/WPA2 vždy s PSK a šifrovaním TKIP alebo AES.

Technické parametre

WiFi štandardy: IEEE 802.11ac/a/n (5 GHz), IEEE 802.11b/g/n (2,4 GHz)

Frekvencia: 2,4 GHz (2400 MHz - 2483 MHz), 5 GHz (5150 MHz - 5250 MHz alebo 5725MHz - 5825MHz)

Prenosová rýchlosť: 1200 Mb/s (2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 900 Mb/s)

WiFi roaming: IEEE 802.11 v/r

Zabezpečenie: MAC ACL, URL filtering, WPA-PSK, WPA2-PSK, Mixed WPA/WPA2-PSK, Manuálny DNS server

Firewall: Zakázanie UDP/TCP/ICMP flood útoku

Sieťové funkcie: UPnP, Port forwarding, DHCP server/client list, VPN klient (IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through)

Ďalšie funkcie: Rodičovská kontrola, Návštevnícka sieť, Automatická aktualizácia firmware online

Nastavenie: pomocou mobilného zariadenia s Android 4.0+ alebo iOS 8+

QoS: SMART QoS, 802.11e WMM

Rozhranie primárneho satelitu: 1x tlačidlo Reset, 1x GWAN (10/100/1000 Mb/s), 1x GLAN (10/100/1000 Mb/s)

Rozhranie sekundárneho satelitu: 1x tlačidlo Reset, 1x LAN (10/100 Mb/s), satelit sa pripája priamo do zásuvky 230V

Počet pripojených zariadení: max. 40 zariadení

LED diódy: 1x sila signálu

Antény v každom satelite: 2x 3 dBi, dvojpásmové, vnútorné

Prevedenie: indoor, desktop

Chladenie: pasívne

Montáž na stenu: áno

Prevádzková teplota: 0 až 40 °C

Rozmery každého satelitu (vx š xh): 90 x 90 x 90 mm

Rozmery krabice (vx š xh): 270 x 170 x 120 mm

Hmotnosť: 1,1 kg

Obsah balenia

1x Tenda Mesh5 (hlavný satelit)

1x Tenda Mesh5s (ďalší satelit)

1x Stručná inštalačná príručka (CZ, SK, PL, EN)

2x Napájací adaptér

1x Dátový kábel RJ45

Viac informácií na www.tenda.cz

Súvisiace odkazy

Dodatočné parametre

Kategória: Wifi
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.73 kg
Hmotnost: 0.73 kg
Chytrá domácnost kompatibil: Áno
Kód výrobce: MW5 (2-pack)
Kompatibilita: WiFi
Oblasť využitia: Domáca sieť
Pripojenie: Bezdrôtové
Rozšiřitelnost: Otvorený systém
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: