Inštalácia robotickej kosačky

Máte doma robotickú kosačku alebo chcete robotickú kosačku no nevie si rady s jej inštaláciou? Nechajte to na skúsených odborníkov. Ušetríte si tým množstvo problémov a budete mať istotu, že vaša kosačka bude fungovať tak má. Inštalácii pomocou zakopávača káblov bude kábel niekoľko cm pod zemou a riziko, že sa pretrhe bude minimalizované, a v prípade že chcete mať istotu na dlhé roky tak vám inštaláciu spravíme aj špeciálnym bezpečnostným káblom na ktorý je záruka 10 rokov. Vy tak budete môcť trávnik prevzdušňovať, bez strachu o navádzací kábel a jeho pretrhnutie.


Výber profesionálnej inštalácie vám ušetrí nielen čas a námahu

A tiež vám dá istotu, že vaša inštalácia prebehne presne tak, ako ste plánovali počas návštevy našej stránky. 

Ak je veľkosť vášho trávnika väčšia ako 1000 m2, dôrazne vám odporúčame použiť túto možnosť, aby ste sa uistili, že nebudú prekročené obmedzenia výrobcu a aby ste mali istotu že kosačka bude robiť čo má a ako má. 

V rámci jednej inštalácie môžeme nainštalovať toľko robotických kosačiek, koľko potrebujete. Takže veľkosť vášho trávnika je úplne irelevantná či má 10m2 alebo 30000m2 je to jedno, vyberieme vám tu najvhodnejšiu robotickú kosačku aby bol váš trávnik stále perferktne udržovaný.

VÝHODY PROFESIONÁLNEJ INŠTALÁCIE

Kúpa robotickej kosačky na trávu môže byť veľkou investíciou, takže správna inštalácia na prvýkrát je nevyhnutná pre váš pokoj a vašu peňaženku. Robotické kosačky s inštaláciou od pracujezamna.eu vám môžu odstrániť akékoľvek nedostatky alebo problémy tým, že vám poskytnú úplnú profesionálnu inštaláciu. 

Týmto spôsobom získate všetky výhody vyplývajúce z:

 •  Profesionálne poradenstvo na mieste od prvého dňa.
 •  Posúdenie a meranie vašich trávnatých plôch vrátane svahov, prechodov cez príjazdové cesty a možností využitia viacerých plôch. 
 •  Informácie o produktoch priamo z prvej ruky, nakoľko väčšinu modelov máme priamo vyskúšaných.
 •  Pevná cena za všetko, a po dohode (odsúhlasení) sa už nemení.
 •  Výber spôsobu inštalácie (nad alebo pod zemou pre malé inštalácie, pod zemou pre veľké).
 •  Rýchla bezproblémová inštalácia (jeden deň), menšie záhrady aj v priebehu pár hodín.
 •  Celé programovanie je dokončené našimi technikmi.
 •  Vaša robotická kosačka bude plne funkčná, keď odídeme.
 •  Bezplatné riešenie problémov po dobu 3 mesiacov po inštalácii na mieste (1x výjazd) alebo telefonicky podľa potreby bez obmedzenia.

Inštalácia robotickej kosačky v pár krokoch

Ešte pred inštaláciou robotickej kosačky bude potrebné sa uistiť, že:

 • váš trávnik je vyrovnaný a pokosený.
 • úzke priestory sú upravené minimálne na rozsah od 0,7 po 1,5m vo svojej najužšej časti podľa modelu kosačky
 • sú z trávnika odstránené všetky prekážky a predmety, ktoré na ňom pri používaní robotickej kosačky nebudú
 • trávnik pár dní pred inštaláciou dobre zavlažte, aby bola zem mäkká a ráno pred inštaláciou vypnite závlahu aby nebol trávnik počas inštalácie mokrý.

Vďaka tomu bude inštalácia jednoduchšia a presnejšia


PRIEBEH INŠTALÁCIE

1. krok inštalácie – vyznačenie plochy kosenia

Podrobne si s vami prejdeme plán kosenia robotickou kosačkou. Vyznačíme plochu kosenia a nezabudneme ani na úzke miesta, kde by sa mohla zasekávať. Pokiaľ sa trávnik skladá z dvoch alebo viacerých plôch, zabezpečíme, aby sa medzi nimi dokázala pohybovať. Rovnako zaistíme narážanie robotickej kosačky do prekážok, ak sa na trávniku nachádzajú. Vyznačenú plochu dva krát skontrolujeme, aby všetko fungovalo tak, ako má.

2. krok inštalácie – umiestnenie nabíjacej stanice

Výber miesta pre nabíjaciu stanicu prispôsobíme konkrétnemu modelu robotickej kosačky a priestorovým možnostiam vašej záhrady. Ideálnou polohou pre nabíjaciu stanicu je stred kosnej plochy. Malo by ísť o rovinu s rozlohou aspoň 3 metre ktorá sa nenachádza stále na slnku. Nemala by byť umiestnená mimo ďaleko od trávnatej plochy či v rohu trávnika. Radi vám pomôžeme i s umiestnením domčeka pre robotickú kosačku.

 
 

3. krok inštalácie – uloženie káblov

Káble je možné položiť ručne pokiaľ trávnik ešte len budete pokladať. V takomto prípade inštaláciu dokončíme po pár týždňoch, keď už bude trávnik dostatočne zarastený. Ak už máte trávnik zarastený, káble položíme za pomoci špeciálneho prístroja do úrovne 3-5cm pod povrchom trávnika.

Dizajn bez názvu (14)

 4. krok inštalácie – pripájanie stanice

Pripojenie nabíjacej stanice prebehne hneď po inštalácie obvodového káblu. Otestujeme správne pripojenie obvodového káblu a overíme či nedošlo k jeho pretrhnutiu alebo poškodeniu. Pokiaľ je všetko v poriadku, stanicu pripevníme k zemi a dokončíme inštaláciu.

 5. krok inštalácie – spustenie kosačky a pripravenie k prvému použitiu

K spusteniu kosačky je potrebné vykonať základné nastavenie, test jej funkčnosti a jednoduchého zaparkovania do nabíjacej stanice. Podľa vašich preferencií nastavíme časy a dni kosenia. Po jej spustení ešte skontrolujeme či sa dostane i na ťažko prístupné miesta a všade tam, kde má. Následne je vaša robotická kosačka pripravená k plnohodnotnému používaniu.

Profesionálna inštalácia vašej novej robotickej kosačky vám ušetrí námahu spojenú s úplným pochopením vášho robota. Pri montáži sa tiež nebudete musieť zapotiť. Naši technici vám budú vždy k dispozícii, aby odpovedali na vaše otázky a v prípade problémov s niektorou z našich inštalácií môžeme byť rýchlo na mieste.

 6. krok inštalácie – podpora po inštalácii

Po profesionálnej inštalácii robotickej kosačky vám poskytneme neobmedzenú telefonickú a e-mailovú podporu. V prípade potreby poskytneme bezplatnú podporu na mieste počas nasledujúcich 3 mesiacov po inštalácii.

Ak je vaša robotická kosačka vybavená GSM konektivitou, poskytneme aj podporu nastavenia cez vzdialený prístup.


Naši zákazníci sú naša priorita, takže vaša spokojnosť je najdôležitejším prvkom všetkého, čo robíme.


Galéria inštalácií

Najpredávanejšie

Inštalácia robotickej kosačky
Inštalácia robotickej kosačky
Ihned k odberu
Kód: 9000
 
€329
534 kak najti povrezhdeniye cabelya 8
Vyhľadanie poškodeného kábla
Ihned k odberu
Kód: 52927
 
€50
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
534 kak najti povrezhdeniye cabelya 8
€50

Poskytujeme službu vyhladania poškodeného kábla pre robotické kosačky a následne jeho opravu. V...

Kód: 52927
Inštalácia robotickej kosačky
€329

Inštalácia robotickej kosačky priamo u zákazníka, uvedená cena platí do veľkosti záhrady 750 m2....

Kód: 9000

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie