Hybrid Grass - Hybridný trávnik

S týmto produktom vytvoríte v trávniku výstuž, aby ste získali chránený povrch na miestach, kde sa tráva z rôznych dôvodov mimoriadne opotrebováva. Príklady oblastí použitia môžu byť na svahoch, kde sa robotická kosačka pošmykne, alebo pri nabíjacej stanici, kde sú často vyjazdené koľaje.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Kód: 56748
€32 €26,67 bez DPH
Hybrid Grass - Hybridný trávnik
Hybrid Gras Kit ower24 003
Novinka

Jeho konštrukciou je vytvorený dobre odvodnený a dobre vetraný povrch, aby prírodná tráva mohla rásť vo vnútri výstuže. Slamky, ktoré sú viacfarebné, aby vytvorili dobre maskovaný produkt, sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali dobrú priľnavosť pre robotickú kosačku a už niekoľko týždňov po montáži bol produkt často skrytý v prírodnej tráve. Takto plní svoju funkciu bez toho, aby bol viditeľný. Výrobok je dodávaný s 10 ks montážnych kolíkov. Montáž je jednoduchá pomocou priloženého návodu.

Auto_Mow_HybridGrass-80x80-1-1024x342

Hybridný trávnik pre roboticke kosačky poskytuje vašej robotickej kosačke extra priľnavosť na strmých svahoch alebo v úzkych oblastiach. Zabraňuje pretáčaniu na mokrom povrchu a chráni holé a krehké miesta. Umožňuje tiež nepretržité kosenie v oblastiach, kde sú medzery v tráve. Hybridný trávnik je odolný a ľahko sa inštaluje a odstraňuje. Rozmery 80x80cm alebo 1x20m umožňujú prispôsobenie a prácu s väčšími plochami, ktoré by mohli ťažiť z hybridnej trávy. Dodáva sa vrátane biologicky rozložitelných kolíkov pre bezpečnú inštaláciuHybridný trávnik je súčasťou nášho širokého radu vysoko kvalitného príslušenstva pre roboticke kosačky v našej ponuke.

 

Rozmer 80x80cm

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: