Dreame Roboticmower A1

Inteligentná robotická kosačka Dreame A1 sa o neho postará za vás! Je užívateľsky veľmi prívetivá a ľahko sa inštaluje - nevyžaduje umiestnenie fyzických ohraničujúcich vodičov ani zložitú konfiguráciu anténnej stanice RTK.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Kód: 56745
€2 199 –4 % €2 099 €1 749,17 bez DPH
Dreame Roboticmower A1
cze pl Sekacka na travu Dreame Roboticmower A1 37610 3
€2 199 –4 %

Kosačka na trávu Dreame Roboticmower A1

Rozlúčte sa s otravným kosením trávnika - inteligentná robotická kosačka Dreame A1 sa o neho postará za vás! Je užívateľsky veľmi prívetivá a ľahko sa inštaluje - nevyžaduje umiestnenie fyzických ohraničujúcich vodičov ani zložitú konfiguráciu anténnej stanice RTK. Na prácu je pripravená behom okamihu! Navyše vďaka pokročilej technológii OmniSense™ kosačka rýchlo a efektívne mapuje okolie, detekuje prekážky a vyhýba sa im. Kedykoľvek môžete tiež nastaviť výšku kosenia. Špeciálna aplikácia ponúka ďalšie funkcie, ktoré vám okrem iného umožnia spravovať mapy a meniť prevádzkové režimy.

5

Pokročilý navigační systém - technologie OmniSense™

Robot Dreame Roboticmower A1 využívá pokročilou technologii OmniSense™ a vysoce přesný navigační systém, který dokáže detekovat objekty ve všech směrech (360° x 59°) a má dosah až 70 metrů. Díky tomu dokáže rychle vytvářet přesné mapy prostředí, spolehlivě určovat svou polohu a pracovat v různých podmínkách - dokonce i ve tmě. Je také odolný vůči rušení signálu. Nemusíte se bát, že by sekačka poškodila vaše oblíbené květiny nebo zahradní nábytek. Robotická sekačka A1 dokáže rozpoznat přibližně 11 typů překážek a snadno se jim vyhnout.

Pokročilý navigačný systém - technológia OmniSense™

Robot Dreame Roboticmower A1 využíva pokročilú technológiu OmniSense™ a vysoko presný navigačný systém, ktorý dokáže detekovať objekty vo všetkých smeroch (360 ° x 59 °) a má dosah až 70 metrov. Vďaka tomu dokáže rýchlo vytvárať presné mapy prostredia, spoľahlivo určovať svoju polohu a pracovať v rôznych podmienkach – dokonca aj v tme. Je tiež odolný voči rušeniu signálu. Nemusíte sa báť, že by kosačka poškodila vaše obľúbené kvety alebo záhradný nábytok. Robotická kosačka A1 dokáže rozpoznať približne 11 typov prekážok a ľahko sa im vyhnúť.

6
7

Inteligentné kosenie

Buďte si istí, že váš trávnik je dokonale udržiavaný. Robot Dreame využíva technológiu U Path Planning, ktorá inteligentne plánuje trasy kosenia. Čo to znamená v praxi? Zariadenie sa nepohybuje náhodne – namiesto toho sleduje trasy v tvare písmena U. To mu umožňuje kosiť trávnik rovnomerne, presne a rýchlo – za jediný deň sa dokáže postarať o záhradu s rozlohou až 1000 m²!

Nastaviteľná výška kosenia

Prispôsobte si prevádzku robotickej kosačky podľa svojich preferencií. Robotická kosačka Dreame A1 umožňuje nastaviť výšku kosenia v rozmedzí 30-70 mm. Môžete tak mať presne taký trávnik, aký sa vám páči! Na zmenu nastavenia stačí niekoľko kliknutí v aplikácii Dreamehome - pozrite sa, aké je to jednoduché.

3
14

Nepretržité kosenie

Nemusíte sa starať o nabíjanie - robotická kosačka Dreamehome A1 sa o to postará sama! Keď sa batéria vybije, automaticky sa vráti do svojej stanice, a keď sa plne nabije, bude pokračovať v kosení od miesta, kde skončilo.

Pohodlné ovládanie pomocou aplikácie

Robotická kosačka Dreame dokáže vytvárať 3D mapy. Nájdete ich v aplikácii Dreamehome, ktorá ponúka aj mnoho ďalších zaujímavých funkcií. Pomocou nej si napríklad môžete zvoliť prevádzkové režimy zariadenia - k dispozícii sú možnosti kosenia všetkých plôch, kosenia okrajov trávnika, plošné kosenia a bodové kosenia. K dispozícii je aj funkcia plánovania kosenia. Aplikácia tiež umožňuje upravovať mapy vytvorené robotom.

12
9

Dizajn zameraný na detaily

Robotická kosačka Dreame vyniká elegantným, minimalistickým dizajnom inšpirovaným obľúbenými automobilmi. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, vďaka čomu je výnimočne trvanlivá a odolná proti poškodeniu. Má tiež starostlivo navrhnuté kolesá, vďaka ktorým si dobre poradia aj v náročnom teréne. Ľahko zdolá svahy so sklonom až 45% - na vašej záhrade sa iste osvedčí! Robot je tiež vybavený dažďovým senzorom, čo znamená, že pokiaľ začne pršať, automaticky sa vráti na svoje stanovište a potom jednoducho pokračuje vo svojej práci.

 

Obsah balenia

Dreame Roboticmower A1  x 1
Ochranný kryt LiDAR x 1
Nabíjacia stanica (s 10m predlžovacím káblom) x 1
Základná doska x 1
Adaptér x 1
Čistiaca kefka x 1
Skrutky x 8, šesťhranný kľúč x 1
Sada náhradných nožov x 9
Návod na použitie x 1
Bezprašná handrička x 1
Príručka pre rýchly štart x 1

Technické údaje

Inteligentý systém
Nastavenie hranice

Navigácia a určovanie polohy
Vyhýbanie sa prekážkam
Správa viacerých zón

3D mapa

Bez káblová
OmniSenseTMUltra Sensing System
OmniSenseTMUltra Sensing System
Áno
Áno

Systém kosenia
Použiteľná plocha kosenia
Efektivita kosenia
Prevádzkové režimy
Kontinuita v kosení
Konfigurácia čepele
Nastavenie výšky rezu
2000 m2
1000 m2 / deň
4
Áno
22cm širka
Elektronické nastavenie 3-7 cm
Kosačka Maximálne stúpanie
Batéria
Rýchlosť nabíjania
Displej
Ovládanie
Odolnosť voči vode

45%
5 Ah
3 A
Farebný displej
Ovládacie kolečko, klávesnica a applikácia
IPX6

 


1 "Vynikajúce kosenie" sa vzťahuje na "Vynikajúce kosenie". „Ako nikdy predtým“ znamená, že v porovnaní s tradičnými kosačkami a jazdiacimi kosačkami nepotrebuje A1 žiadne manuálne kosenie a operácie sú jednoduchšie. Nastavenie ohraničenia je jednoduché a bezproblémové v porovnaní s produktmi vyžadujúcimi ohraničenie, RTK alebo UWB.
2 „Všetko v jednom“ znamená, že A1 je kombinovaný s rôznymi funkciami vrátane bezdrôtového nastavenia hraníc, inteligentného mapovania, určovania polohy a vyhýbania sa prekážkam, logického rezania, automatického dobíjania a ďalších.
3. Údaje pochádzajú z laboratória Dreame. Zmapovanie záhrady s rozlohou 1 000 ㎡ trvá A1 15 minút. Skutočné skúsenosti sa môžu líšiť v závislosti od prostredia záhrady.
4. Údaje pochádzajú z laboratória Dreame. Bežné typy prekážok zahŕňajú stromy, črepníkové rastliny, hojdačky, kamene, ploty, stoly, stoličky, futbalové lopty, hračky, ľudí a domáce zvieratá. Skutočná skúsenosť sa môže líšiť v závislosti od tvaru prekážky.
5. Údaje pochádzajú z laboratória Dreame. Pokosenie štandardného záhradného trávnika s rozlohou 1 000 m² trvá A1 24 hodín skutočného prevádzkového času. Skutočné skúsenosti sa môžu líšiť v závislosti od prostredia záhrady.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Unbenannt
od €30

Gravírovanie vaších údajov na telo kosačky. Tým sa stane kosačka jedinečna a aj v prípade že ju...

Kód: 56377/VRC
Vyhľadanie poškodeného kábla
€50

Poskytujeme službu vyhladania poškodeného kábla pre robotické kosačky a následne jeho opravu. V...

Kód: 52927