Inštalácia robotickej kosačky

Inštalácia robotickej kosačky priamo u zákazníka, uvedená cena platí do veľkosti záhrady 750 m2. Väčšia plocha sa nacenuje individuálne.

popis tu: Inštalácia

Dostupnosť Ihneď k odberu
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Kód: 9000
€329 €274,17 bez DPH
Inštalácia robotickej kosačky

Inštalácia robotickej kosačky

Cely popis aj s jednotlivými fázami inštalácie je popísaný v samostatnom článku. Klikni na tento odkaz: Inštalácia

Ak si neviete dať rady s inštaláciou robotickej kosačky, alebo len nemáte čas si kosačku nainštalovať sami, inštaláciu Vám rád prevedú naši špecialisti. Prídu k Vám aj s kosačkou, nainštalujú a otestujú ju, zaškolia Vás, poradia a zodpovedia všetky Vaše otázky. Inštalácie vykonávame prednostne na kosačky zakúpené u nás. Kosačky zakúpené u iných predajcov Vám tiež radi nainštalujeme, je potrebné ale počítať s poplatkom za dopravu k Vám i späť, a to 0,50 €/km.

Robotickú kosačku nainštalujeme iba na záhradu, ktorá je pre prevádzku kosačky vhodná, ale všetko s Vami ešte dostatočne prekonzultuje náš technik.

Uvedená cena platí pri inštalácii kosačiek. Služba inštalácie robotickej kosačky zahŕňa položenie vodiaceho kábla na zem, prípadne do zeme, umiestnenie nabíjacej stanice, sprevádzkovanie robotickej kosačky a zaškolenie obsluhy.

V prípade väčších úprav na záhrade (ako napr. rezanie a rozoberanie dlažby, terénne úpravy, a pod.) môže byť podľa zložitosti cena navýšená po dohode s technikom na mieste.

Inštalačný materiál nie je zahrnutý v cene inštalácie a doprava nad 75 km od Piešťan.

Službu ponúkame najčastejšie do cca. 100 km od Piešťan ale prídeme aj ďalej, veď Slovensko je malé.

Inštaláciu je možné spraviť len za priaznivého počasia.

V prípade ak technik príde na inštaláciu v dohodnutom termíne, po predchádzajúcej dohode zo zákazníkom a priestor nie je pripravený na inštaláciu sme oprávnený účtovať doprava v plnej výške.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: