Xiaomi Mi G11 Wireless Vacuum Cleaner EÚ

O efektívne čistenie kobercov sa postará Xiaomi vysávač G11 EU, ktorý sa môže pochváliť mimoriadnym sacím výkonom. Výdrž batérie až 60 minút uľahčí vysávanie aj priestrannejších domácností. Automatický režim umožňuje vysávaču regulovať sací výkon pomocou infračerveného senzora. Čím viac prachu rozpozná, tým vyšší je sací výkon. Vymeniteľná batéria (náhradná batéria nie je súčasťou balenia) umožňuje predĺžiť čas vysávania. Jednoduché čistenie nádoby na prach zaisťuje stlačenie jediného tlačidla na uvoľnenie prachu.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 36249
€318,82 €265,68 bez DPH
Xiaomi Mi G11 Wireless Vacuum Cleaner EÚ

Výkonne čisté

Sací výkon až 185 AW* / Kefová hlava s viacerými povrchmi / Technológia bez zamotania / Inteligentné nastavenie sacieho výkonu / Vysokokapacitná lítium-iónová polymérová batéria

 • 185 AW Výkonné sanie* - Mimoriadne efektívne čistenie
 • Hlava kefky s viacerými povrchmi – lepšia pri čistení kobercov
 • Technológia bez zamotania - Zabráni problémom so zamotaním vlasov
 • Inteligentné nastavenie sacieho výkonu – Inteligentné a dlhotrvajúce čistenie
 • 60-minútová výdrž batérie* – Jednoduchšie čistenie veľkého domu
 • Interaktívny LCD displej – vizualizované operácie pre jednoduchšie použitie

Vysoký výkon a špičková technológia
Prináša efektívnejšie čistenie

185 AW výkonné sanie*
Poskytuje superúčinné čistenie

Vysávač Xiaomi G11 je vybavený najnovším vysokovýkonným jednosmerným bezkomutátorovým motorom s vyššími rýchlosťami a dlhšou životnosťou. Dokáže dodať sací výkon až 185 AW, čo je o 23 % viac ako predchádzajúca generácia, a môže sa pochváliť ešte výkonnejším čistením.

Hlava kefky s viacerými povrchmi
Ľahko si poradí s akýmikoľvek druhmi podláh

Vďaka novo vylepšenej hlavici kefky dokáže vysávač efektívnejšie a jednoduchšie čistiť rôzne podlahy v domácnosti, vrátane drevených podláh a kobercov.

 • Koberec
 • Drevená podlaha
 • Dlaždice

Technológia bez zamotania
Umožňuje vám povedať zbohom zamotaným vlasom

Valcová kefa je vybavená trojdielnymi čepeľami, ktoré automaticky odrežú všetky vlasy, ktoré sa zamotajú na valcovej kefe, ale sú bezpečné a nepoškodzujú vaše podlahy alebo koberce*.

Lítium-iónové polymérové batériové články s vysokou hustotou energie poskytujú 60-minútovú výdrž batérie a uľahčujú čistenie veľkého domu

Plne vylepšené lítium-iónové polymérové články ponúkajú oveľa bezpečnejší a stabilnejší výkon a batéria s dlhou výdržou vás môže zbaviť častého nabíjania.

Úžasné funkcie pre efektívne čistenie

Inteligentné nastavenie sacieho výkonu

Infračervený snímač častíc zisťuje úroveň prachu a upravuje sací výkon

Vysávač dokáže v automatickom režime inteligentne upraviť svoj sací výkon pomocou infračerveného snímača častíc. Čím viac prachu sa zistí, tým väčší sací výkon sa použije a naopak. To môže zlepšiť účinnosť čistenia a predĺžiť životnosť batérie.

 • Infračervený snímač častíc

Automaticky upravuje rýchlosť na základe rôznych podláh

Vysávač dokáže upraviť svoju rýchlosť na základe údajov senzora v automatickom režime. Keď narazíte na povrchy, ktoré sa ťažko čistia, ako sú koberce s hlbokým vlasom, automaticky zvýši otáčky motora, aby sa zlepšila účinnosť čistenia.

Dizajn vymeniteľnej batérie*
Ponúka nepretržité čistenie bez čakania

Vysávač, ktorý sa môže pochváliť batériou s veľkou kapacitou, podporuje aj rýchlu výmenu batérie. Keď sa batéria vybije, vymeniteľná batéria vám pomôže zdvojnásobiť čas čistenia okamžite, bez čakania.

*Tento produkt sa dodáva s jednou batériou. Vymeniteľná batéria sa predáva samostatne.

Dvojvrstvový a viackužeľový systém
Oddeľuje prach od vzduchu a poskytuje výkonné sanie

S dvojvrstvovým a viackužeľovým dizajnom vysávač plne využíva vnútorný priestor zostavy filtra na oddelenie neviditeľných častíc zo vzduchu a ich odoslanie do priehradky na prach. To môže účinne zabrániť upchatiu filtra, udržať si sací výkon vysávača a pomôcť motoru pracovať dlhšie.

99,5 % účinnosť filtra*
Pomáha poskytovať čistejší vzduch a prináša zdravší život

Prostredie, v ktorom žijeme, je zahltené nielen prachom, ale aj rôznymi alergénmi, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú naše zdravie. Vysávač vybavený viacvrstvovou filtráciou dokáže efektívne filtrovať rôzne alergény už od veľkosti 0,3 mikrónu s úspešnosťou až 99,5 %. Takže G11 vám prinesie zdravší život.

Premyslený dizajn, ktorý plne zohľadnil vaše potreby

Interaktívny LCD displej vám pomáha poznať pracovný stav v reálnom čase Interaktívny LCD displej môže poskytovať informácie, ako sú 3 režimy nasávania, úroveň nabitia batérie a upozornenia na chyby. Pomáha vám mať neustále prehľad o stave vysávača, vďaka čomu je používanie vysávača ešte jednoduchšie.

 • Auto Mode
 • Turbo režim
 • Režim Eco
 • Upozornenia na chyby

Ľahko vyprázdniteľná priehradka na prach
Udržuje vaše ruky čisté

Stlačením tlačidla na uvoľnenie prachu vysuniete priehradku na prach a prach sa vyprázdni. Na manipuláciu s prachovým priestorom sa používa iba jedna ruka, čo je celkom jednoduché a vaše ruky budú čisté.

Dizajn tlačidla zámku
Uvoľní vaše prsty a zjednoduší čistenie

Jedenkrát jemne stlačte tlačidlo uzamknutia, aby vysávač zostal v aktuálnom režime vysávania. Uvoľnite prsty a pri čistení sa uvoľnite.

 • Nepretržitý režim je povolený
 • Nepretržitý režim je zakázaný

Dizajn automatického elektrostatického výboja
Odstraňuje statickú elektrinu a zabraňuje priľnutiu prachu k priehradke na prach

Stredná časť rukoväte je vybavená zariadením na vybitie statického náboja, ktoré dokáže účinne neutralizovať statickú elektrinu vo vysávači, čím sa eliminujú iskry lietajúce k používateľovi a prach sa nelepí na prachový priestor.

Rôzne kefové hlavy vám efektívne pomôžu vyčistiť celý dom

Elektrická hlava kefky bez zamotania

S dlhými štetinami môže hlavica kefky poskytnúť efektívnejšie čistenie. Dokáže na ňom automaticky ostrihať aj akékoľvek zamotané vlasy, vďaka čomu nebudete mať starosti.

Elektrická kefka na roztoče

Vysokorýchlostná valcovacia kefa naráža na povrch látky a potom odsáva roztoče silným saním.

Kefová dýza

Mäkké štetiny na hubici dokážu rýchlo odstrániť prach z povrchu predmetu.

Štrbinová dýza

Má malú a jedinečnú veľkosť špeciálne navrhnutú na čistenie medzier a úzkych priestorov.

Držiak na nabíjanie a skladovanie 2 v 1
Poskytuje pohodlné ukladanie a nabíja dve batérie súčasne

Nabíjací a skladovací držiak 2 v 1 dokáže nielen uložiť kefy a hubice, ale aj nabíjať vymeniteľnú batériu*.

* Tento produkt sa dodáva s jednou batériou. Vymeniteľná batéria sa predáva samostatne.

*Nasávanie až 185 AW: Údaje poskytuje Suzhou GTT Service Co., Ltd. podľa normy IEC 62885-4: 2020. Číslo správy je 0872-21A-01.
*60-minútová výdrž batérie: Údaje poskytuje Suzhou GTT Service Co., Ltd. podľa normy IEC 62885-4: 2020. Vysávač vybavený kefovou hubicou alebo štrbinovou hubicou môže pracovať až 60 minút v režime Eco. Číslo správy je 0729-21A-01.
*Počas procesu čistenia budú zamotané vlasy automaticky odrezané trojdielnymi nožmi na valcovej kefe, keď sa do určitej miery utiahnu. Všetky zostávajúce chlpy na valcovej kefe budú po určitom čase prevádzky nakoniec odstrihnuté a povysávané, aby sa dosiahol najlepší účinok proti zamotaniu.
* Účinnosť filtra 99,5 %: Údaje poskytuje Suzhou GTT Service Co., Ltd. podľa normy IEC 62885-4: 2020. V prostredí s prietokom vzduchu 15,5 l/s môže účinnosť filtra pre častice už od 0,3 μm dosiahnuť až 99,5 %. Číslo správy je 0729-21A-01.
*Až 35 minút: Údaje poskytuje Suzhou GTT Service Co., Ltd. podľa normy IEC 62885-4: 2020. Vysávač vybavený elektrickou kefovou hlavou, ktorá sa nezamotáva, môže pracovať až 35 minút v režime Eco, 8 minút v režime Turbo (číslo správy: 0729-21A-01) a 15 minút v automatickom režime (správa č. : 0897-21A-01).
*Až 50 minút: Údaje poskytuje Suzhou GTT Service Co., Ltd. podľa normy IEC 62885-4: 2020. Vysávač vybavený elektrickou kefou na roztoče môže pracovať až 50 minút v režime Eco, 10 minút v režime Turbo (číslo správy: 0729-21A-01) a 25 minút v automatickom režime (č. správy: 0897- 21A-01).
*Až 60 minút: Údaje poskytuje Suzhou GTT Service Co., Ltd. podľa normy IEC 62885-4: 2020. Vysávač vybavený kefovou hubicou alebo štrbinovou hubicou môže pracovať až 60 minút v režime Eco, 5 minút v režime Turbo (číslo správy: 0729-21A-01) a 30 minút v automatickom režime (č. správy: 0897-21A-01).
*Pokiaľ nie je uvedené inak, údaje na tejto stránke pochádzajú z laboratória spoločnosti Beijing Shunzao Technology Co., Ltd. V dôsledku zmien v prostredí používania sa môže výkon vysávača líšiť a má prednosť skutočný výkon.
*Ilustrácie produktu, vnútornej štruktúry a používateľského rozhrania slúžia len na referenčné účely. Podrobné informácie nájdete v skutočnom produkte.

Technické údaje:

 • Názov - Xiaomi vysávač G11
 • Rozmery vysávača - 341,5 × 100 × 266,5 mm
 • Čistá hmotnosť vysávača - pribl. 1,6 kg
 • Kapacita prachového priestoru - pribl. 0,3 l Max.
 • Menovité napätie - 22,2 V ⎓
 • Menovitý výkon – 500 W

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače
Záruka: 24
Hmotnosť: 6.52 kg
Doba prevádzky: 60 minút
Funkcia vyfukovania: nie
Hmotnost: 6.52 kg
Indikácia nabitia: áno
Kód výrobce: 6934177757853
Možnosti vysávania: Iba na suché vysávanie
Napätie akumulátorov (celkové): 22.1999 V
Počet akumulátorov: 1
Regulácia sania: áno
Sací výkon: 185 W
Sieťový adaptér: áno
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Xiaomi vysávač Roborock S7+ White EU
€723,86

Xiaomi Roborock S7+ je robotický vysávač so systémom sonického vibračného mopovania VibraRise,...

Kód: VC-RBR-S7--WHI
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 EU White (Used)
€253,03

- 3 režimy - vysávanie, umývanie, a vysávanie a umývanie v jednom čase- automatická nádržka na...

Kód: USD-VC-XMI-RVM2EU-WHI
Bezdrôtový vysávač Xiaomi Dreame T20 sivý EU
€228,10

Dreame T20 posunie vaše upratovanie na úplne novú úroveň. Motor so 125 000 otáčkami za minútu...

Kód: XD-T20
Roidmi EVE CC White
€231,42

Značka: ROIDMI Model: Eve CCFarba: BielaTyp čistenia: Vysávanie a mopovanie + samozberanie...

Kód: VC-XROI-EVECC-WHI
Raycop OMNI AIR UV+ tyčový vysavač
€320

Raycop OMNI AIR spája ľahký a výkonný tyčový vysávač s ručným UV + antibakteriálnym vysávačom na...

Kód: RSC300CZWH
Bezdrôtový vysávač Xiaomi Dreame V11 sivý EU
€229,39

Bezdrôtový tyčový vysávač má integrovanú batériu s celkovou kapacitou 3000 mAh, ktorá vydrží až...

Kód: XD-V11
Dreame L10s Ultra White
€843,86

Robotický vysávač s mopom – na všetky druhy podláh, na vysávanie, automatické dobíjanie,...

Kód: VC-D-L10SU-WHI
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner
€268

Inteligentný robotický vysávač na čistenie kobercov a tvrdých podláh s vysokým výkonom a plne...

Kód: 95XIW957