Xiaomi Robot Vacuum X10+ EÚ

Úplne nový originál, maloobchodné balenie
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Kód: VC-XMIRV-X10-
€568,21 €473,51 bez DPH
Xiaomi Robot Vacuum X10+ EÚ

Extrémne čistenie, mimoriadne automatizované

Výkonné integrované funkcie
Uvoľnite ruky, dovoľte zmenu

Inteligentná čistiaca stanica

 • Automatické umývanie podložiek
 • Automatický zber prachu
 • Automatické sušenie horúcim vzduchom
 • Automatické dopĺňanie vody

S-Cross AI™ Pokročilý 3D systém rozpoznávania a vyhýbania sa prekážkam

LDS navigácia, AI + 3D vyhýbanie sa prekážkam

S-Mopping assistant™ - Inteligentné prideľovanie vody pre neprerušované vytieranie
Automatické zdvíhanie podložiek - Identifikujte koberce, automatické zdvihnutie podložiek

Inteligentná čistiaca stanica
Jednorazové, bez umývania, bez vyprázdňovania

Žiadne umývacie podložky ani vyprázdňovanie smetného koša rukami
Plne automatické čistenie bez použitia rúk

Plne automatická inteligentná stanica typu všetko v jednom podporuje viacrozmerné funkcie typu všetko v jednom, ako je automatické zbieranie prachu, umývanie vankúšikov, sušenie za horúca a dopĺňanie. Frekvenciu zberu prachu a režimy čistenia mopom je možné nastaviť aj pre úplne hands-free použitie.

* Frekvencia zberu prachu, režimy čistenia mopom je možné nastaviť v aplikácii Mi Home/Xiaomi Home -> Vyberte Xiaomi Robot Vacuum X10+ -> Nastavenia -> Nastavenia stanice a vyberte si podľa svojich potrieb.

Automatické umývanie podložiek
Rotačné škrabanie pre vynikajúce výsledky

Silný prúd vody vyfúkne čistiacu podložku a rýchlo namočí vankúšiky, pričom sa otáčajú a škrabú pri vysokej rýchlosti, aby sa pred automatickým odstreďovaním odstránili škvrny, čím sa dosiahne čistenie bez škvŕn bez použitia rúk.

Automatický zber prachu s dvojitým vzduchovým kanálom
Všetok odpad ide do jedného vreca, aby boli ruky čisté

S výkonným ventilátorom 17 000 Pa* a dizajnom zberu prachu s dvoma vzduchovými kanálmi sa nádoba na odpadky vyprázdni za 10 sekúnd*. Vstavané 2,5 l vrecko na prach pojme 60 náplní prachu*.

2-hodinové rýchle sušenie horúcim vzduchom*
Pre čerstvé podložky nie je potrebné sušiť

Po umytí vankúšikov zaručuje minimálna 2-hodinová doba sušenia za horúca sviežosť bez vlhkosti a zápachu.

Automatické dopĺňanie zaisťuje stálu úroveň vlhkosti
Odstráňte odolné škvrny, dôkladne vyčistite podlahy

Stanica typu všetko v jednom dopĺňa vodnú nádrž robotického vysávača a udržiava vlhkosť podložky.

S-Mopping Assistant™
Inteligentná pomôcka pre prepojené riadenie doplňovania

Nový asistent S-Mopping Assistant™ prepája stanicu typu všetko v jednom s robotickým vysávačom, takže keď senzor zistí, že hladina v nádrži na čistú vodu je nízka, voda sa inteligentne rozdelí, aby sa zabezpečilo neprerušované vytieranie.
*Skutočný výkon sa môže líšiť v dôsledku rozdielov v objektívnych faktoroch, ako sú typy domácností a prostredie.

S-Cross AI™
Pokročilé 3D rozpoznávanie a senzor vyhýbania sa

Rozpoznávanie AI+3D viacrozmerné vyhýbanie sa prekážkam
Presnosť snímača na milimetrovej úrovni*, citlivé a stabilné vyhýbanie sa prekážkam

Úplne nový S-Cross AI™ Advanced 3D systém rozpoznávania prekážok a vyhýbania sa prekážkam s presnosťou snímača na milimetrovej úrovni* podporuje identifikáciu objektov a prostredia, riadený čistiaci pohyb a stabilné vyhýbanie sa prekážkam.

 • Rozpoznávanie objektov
 • Rozpoznanie prostredia

Presná AI kamera
Rozpoznávanie objektov ako oko, flexibilné plánovanie a čistenie

Pokročilá kamera AI používa grafický algoritmus AI na identifikáciu rôznych prekážok na podlahe a v miestnostiach v domácnosti. Flexibilné plánovanie vyhýbacích ciest a čistiacich sekvencií pre inteligentné upratovanie domácnosti bez manuálneho zásahu.

 • Napájacie káble
 • Ponožky
 • Papuče
 • Fanúšikovia
 • Váhy
 • Barové stoličky
 • Tenisky
 • Nábytok

Laserová navigácia, skenovanie celej miestnosti
Inteligentné plánovanie trasy sa prispôsobí akémukoľvek prostrediu

Vďaka špičkovej laserovej navigačnej technológii, 360° skenovaniu vnútorného prostredia, je usporiadanie domu rýchlo zmapované a cesty čistenia sú presne naplánované bez rizika rušenia svetla alebo prostredia. 3D mapy je možné generovať pomocou aplikácie Mi Home/Xiaomi Home s jasným 3D zobrazením jediným stlačením tlačidla.

 • 360° presné skenovanie v celom dome

Vylepšený čistiaci výkon
Výkonné odstraňovanie škvŕn a prachu

Ultrazvukové rozpoznávanie kobercov, inteligentný návrat podložky na umývanie mopom
Automatické zdvihnutie podložky, aby sa zabránilo sekundárnej kontaminácii

Ultrazvukové rozpoznávanie kobercov automaticky zdvihne podložky, aby sa zabránilo namočeniu koberca, a zapne extra sací výkon pri odstraňovaní prachu. Návrat do umývacieho cyklu mopu tiež spustí automatické zdvihnutie podložky, aby sa zabránilo sekundárnej kontaminácii.

 • Rozpoznávanie kobercov - Automatické zdvíhanie
 • Vrátenie podložky na umývanie mopom - Automatické zdvíhanie
 • Konštantné sanie - Vyčistite koberce

* Podložky sa dajú automaticky zdvihnúť o 7 mm. Ak je však koberec hrubší ako 5 mm alebo je vyrobený z materiálov s dlhými vláknami, odporúčame vám vybrať režim „Vyhnite sa kobercom“ prostredníctvom aplikácie Mi Home/Xiaomi Home.

Rotujúce prítlačné mopovanie s dvomi padmi
Výkonné odstraňovanie škvŕn nezanecháva na podlahe žiadne stopy nečistôt

Dvojité pad 180 ot./min* vysoká rýchlosť otáčania, 3 nastavenia objemu vody, simulované ručné tlakové mopovanie*, 5-krát účinnejší čistiaci výkon* na odstránenie rozliatej kávy, zaschnutého blata a iných škvŕn z podlahy. Tichý chod s režimom jedného mopu pre upratovanie s nízkou hlučnosťou, aby ste si mohli užívať nerušený spánok.

Výkonný sací ventilátor 4000 Pa
Okamžite absorbujte zemné nečistoty a častice

Vylepšený sací výkon s 4000 Pa výkonným sacím ventilátorom*, 4 nastavenia sania pre prach, vlasy a štrbiny. Ako závan čerstvého vzduchu pre vašu podlahu na zabezpečenie pohodlného a bezprašného bývania.

Všestranná ochrana bezpečnosti a súkromia používateľa
Štandardná certifikácia TÜV Rheinland pre kybernetickú bezpečnosť a ochranu súkromia

 • RGB kamera - Iba detekcia objektov, lokálne spracovanie obrazových údajov
 • Správa máp – Šifrovanie pri prenose máp a cloudovom úložisku
 • Bezpečnostný čip MJA1 – Hardvérová ochrana zariadení a bezpečný prenos užívateľských dát

Aplikácia Xiaomi / Mi Home*

Popredná medzinárodná bezpečnostná ochrana s akreditovanými bezpečnostnými certifikáciami na základe noriem ISO 27001, ISO 27701 a ETSI EN 303 645.

*Názov aplikácie sa líši v závislosti od krajiny/regiónu, aplikácia Mi Home sa v niektorých krajinách alebo regiónoch nazýva aj aplikácia Xiaomi Home. Xiaomi si zaslúži právo na konečný výklad.

Jeden stroj splní všetky vaše potreby
Minimalistický estetický dizajn

Dizajnový nabíjací dok s úzkym telom

Nabíjacia dokovacia stanica s úzkym telom šetrí priestor, vďaka čomu sa perfektne hodí do každej miestnosti, či už veľkej alebo malej.

Ovládacie tlačidlá

Obsahuje ovládacie tlačidlá a nastavenie detskej zámky pre pohodlie.

Minimalistický klasický štýl

Dizajn, ktorý spája technológiu a životný štýl, je doma vo väčšine domácností.

Pozornosť na každý detail

Ľahko odnímateľný čistiaci podnos - Jednoduché čistenie
2 hodiny* - Dlhá výdrž batérie
Čistenie pozdĺž okrajov - A pri stenách
Včasná detekcia priestorov s nízkou výškou - Starostlivé čistenie
Senzor proti pádu – vhodný na schody/schody
Aktualizácie OTA* – Neustále sa aktualizujú ďalšie funkcie

*Vákuový mop aktualizuje svoj firmvér, aby opravil chyby alebo zlepšil funkcie pre lepšiu bezpečnosť a používateľskú skúsenosť. Na stránke nastavení v aplikácii Mi Home/Xiaomi Home môžete skontrolovať, či je firmvér najnovšia verzia, a v nastaveniach vybrať spôsob aktualizácie firmvéru. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti o zásadách inovácie a podpory firmvéru, navštívte centrum zabezpečenia Xiaomi (https://trust.mi.com/misrc/updates/iot?tab=update).
*Pojme 60 balíkov prachu: Pri testoch vykonaných v prostredí domácnosti s rozlohou 100 m² na robotickom vysávači dvakrát denne pred návratom na základnú stanicu na zber prachu sa každé štyri dni meral objem odpadu vrecka na prach a vrecko na prach sa naplnilo ≥60-krát bez vyprázdnenia. *17000Pa: Testovacia stolica na výkon ventilátora bola použitá na opakované meranie maximálneho sacieho tlaku motora s napájaním 220V. Namerané výsledky boli vyššie ako 17000 Pa. *10 s: Čas zachytávania prachu 10 s meraný pomocou stopiek s presnosťou 0,01 s. *2-hodinové sušenie za horúca: Pri normálnej izbovej teplote vo fáze horúceho sušenia samočistiaceho cyklu produktu trvalo 2 hodiny, kým vankúšiky úplne vysušili. *Presnosť snímača na úrovni milimetra: Pri testoch boli reflektory priemyselnej kvality s rôznou odrazivosťou umiestnené na vysoko presných pohyblivých koľajniciach s presnosťou posuvného pohybu koľajníc 0,05 mm a rozsahom 0–500 mm. Počnúc stredovou čiarou narážacej dosky produktu (0 cm), presnosť merania čiarovým laserom v rôznych vzdialenostiach pri pohyboch po 50 mm viedla k presnosti na úrovni milimetra s odchýlkou ± 5 mm v rámci 500 mm. Zistiteľné prekážky závisia od podmienok prostredia a scenárov použitia. Identifikácia prekážok a účinnosť vyhýbania sa bude závisieť od skutočného scenára použitia. *180 ot./min.: Bežte 3 minúty pomocou testovacej metódy infračerveného tachometra, stabilizovaného na 180 ot./min. *Tlakové utieranie: V porovnaní s robotickým vysávačom Xiaomi Robot Vacuum 1C, pri tlakovom testovaní Xiaomi Robot Vacuum X10+ so svojimi dvojitými podložkami vytvorilo väčší tlak na zem ako Xiaomi Robot Vacuum 1C. *5-krát vyšší čistiaci výkon: V porovnaní s Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2 je čistiaci výkon 5-krát vyšší. Skutočné použitie sa môže líšiť v závislosti od podmienok používania. *4000Pa: Pri plnom nabití pomocou vákuového testera s rozsahom 0–20kPa a presnosťou 0,01Pa na testovanie podtlaku na vstupe ventilátora s nepretržitou prevádzkou po dobu 3 minút, nastavenie výkonu sania po stabilizácii ≥ 4000Pa. *2-hodinová výdrž batérie: Robotický vysávač bol plne nabitý, nastavený na štandardný režim čistenia a bežal na otvorenom priestranstve 4 x 5 m. Výsledky testov dosiahli viac ako 120 minút výdrže batérie. *Všetky zobrazenia funkcií na tejto stránke slúžia na ilustračné účely a môžu sa líšiť od skutočného produktu. *Pokiaľ nie je uvedené inak, všetky porovnávacie údaje uvedené na tejto stránke pochádzajú z produktov zo série robotických vysávačov Xiaomi. Nie sú zahrnuté žiadne iné značky. *Údaje na tejto stránke poskytla spoločnosť Dreame Laboratory, pokiaľ nie je uvedené inak.

Technické údaje:

 • Robotický vysávač
  • Model: B101GL
  • Rozmery: 350 x 350 x 97 mm
  • Menovité napätie: 14,4V⎓
  • Menovité napätie - 1: 14,4V - 1
  • Menovité napätie - 2: 14,4V - 2
  • Menovitý výkon: 70W
  • Čistá hmotnosť: 3,8 kg
 • Stanica typu všetko v jednom
  • Model: JZ2202
  • Rozmery: 423 x 340 x 568 mm
  • Menovitý vstup: 220–240V ~ 50/60Hz
  • Menovitý výstup: 20V ⎓ 2A
  • Výkon zberu prachu: 1000W
  • Sušenie + Výkon nabíjania: 90W
  • Čistiaci výkon: 55W
  • Vodeodolnosť: IPX1
  • Čistá hmotnosť stanice všetko v jednom: 8,3 kg
 • Senzory:
  • Snímač pádu
  • Ultrazvukový senzor
  • Laserový senzor LDS
  • Čiarový laserový senzor
  • AI Vizuálny identifikačný senzor
  • Rozšírený okrajový senzor
  • Senzor IMU
  • Snímač zdvihu hnacieho kolesa
  • Senzor tlaku vzduchu

Dodatočné parametre

Kategória: Vysávače
Záruka: 24
Hmotnosť: 17.74 kg
Hĺbka jedn. balenia: 39.2
Hmotnost: 17.74 kg
Kód výrobce: 41717
Počet kusov jedn. balenia: 1
Rozmer xyz jedn. balenie: 62.9x48.8x39.2
Šírka jedn. balenia: 62.9
Typ balenia jedn. balenie: Kompletné
Výška jedn. balenia: 48.8
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

ROIDMI EVA 3 in 1 3200Pa Robot Vacuum 500461 0
Novinka Tip
€746,64
€1 299 (–42 %)

Inteligentný robotický vysávač ROIDMI EVA - samočistenie a vyprázdňovanieaž 3 200Pa výkonné...

Kód: 53140
Xiaomi Dreame W10 Pro MOP vysávač biely EU
€924,14

Úplne nový originál, maloobchodné balenie

Kód: XIADW10PWHT
Roborock S7 MaX V Plus Black
Roborock S7 MaX V Plus Black
Momentálne nedostupné
€856,46

Xiaomi Roborock S7 je robotický vysávač so systémom sonického vibračného mopovania VibraRise,...

Kód: VC-RBR-S7-MAXV-PLUS-BLK
Bezdrôtový vysávač Xiaomi Dreame T20 Pro sivý EU
€299,38

Úplne nový originál, maloobchodné balenie

Kód: XD-T20PRO
Roidmi EVE Max White
Roidmi EVE Max White
Momentálne nedostupné
€362,38
Kód: VC-XROI-EVEMAX-WHI
Bezdrôtový vysávač Xiaomi Dreame T20 sivý EU
€228,10

Dreame T20 posunie vaše upratovanie na úplne novú úroveň. Motor so 125 000 otáčkami za minútu...

Kód: XD-T20
Xiaomi Mi G11 Wireless Vacuum Cleaner EÚ
€318,82

O efektívne čistenie kobercov sa postará Xiaomi vysávač G11 EU, ktorý sa môže pochváliť...

Kód: 36249
Xiaomi Vacuum Cleaner G10+
€235,24

Úplne nový originál, maloobchodné balenie

Kód: VC-XMI-VC-G10-