Zimná údržba kosačiek

Táto služba je vhodná pre všetkých majiteľov robotických kosačiek. O Váš stroj sa postaráme s maximálnou starostlivosťou. V našom servise stroj rozoberieme, dokonale očistíme, vykonáme testy a diagnostiku, skontrolujeme a ak to pôjde odstránime prípadnú oxidáciu, prekontrolujeme mechanické a pohyblivé časti.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Ihneď k odberu Ihneď k odberu Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
24.5.2024 24.5.2024 Zvoľte variant
Kód: 50821/DO 50821/NAD Zvoľte variant
€150 €180 od €150 €125 bez DPH €150 bez DPH od €125 bez DPH
Zimná údržba kosačiek

!! Majiteľa kosačky poprosíme iba o zabalenie kompletného stroja originálnej škatule ak je to možné, v prípade zvozu kosačku nie je potrebné baliť. Prosíme, pri vypĺňaní adresy prevzatí zadajte do poznámky možný termín zvozu stroja !! V prípade otázok kontaktujte servisného technika na tel. +421918637008 . Ďakujeme

Zimná údržba kosačiek.

Táto služba je vhodná pre všetkých majiteľov robotických kosačiek. O Váš stroj sa postaráme s maximálnou starostlivosťou. V našom servise stroj kompletne rozoberieme, dokonale očistíme, vykonáme testy a diagnostiku, skontrolujeme a ak to pôjde odstránime prípadnú oxidáciu, prekontrolujeme mechanické a pohyblivé časti.

Stroj opäť zostavíme, pohyblivé časti premažeme. So zákazníkom prekonzultujeme prípadnú potrebu výmeny opotrebovaných dielov, plasty nakonzervujeme, nahráme najaktuálnejšie softvér. Je strojov prehráme najaktuálnejšie softvér. Stroj otestujeme na našej testovacej ploche a necháme 100% nabiť. Pokiaľ bude potrebné, vymeníme nože - platí majiteľ stroja. Uvádzaná cena zimnej údržby nezahŕňa výmenu opotrebovaných dielov. Vzťahuje sa na zimnú prehliadku + výmenu dielov v rámci záruky a dopravu stroja k nám a späť k zákazníkovi. Stroj vyzdvihne prepravná služba na adrese zákazníka a po údržbe vráti späť na adresu majiteľa.

Samozrejmosou je vystavenie kompletného protokolu o vykonanej údržbe s podpisom servisného technika, ktorý zimnú údržbu vykonával.

Váš miláčik sa vráti ako z kúpeľov, vymydlený a spokojný. Plný radosti vyraziť do novej sekacie sezóny.

Cena za zimný servis robotickej kosačky pozostáva z:

 • vyzdvihnutie kosačky od Vás (potrebné kosačku zabaliť tak, aby ju kuriér nerozbil. Riziko poškodenia pri preprave z dôvodu zlého balenia znášate Vy. Dôležité je, aby kosačka v krabici nebola položená na kolesách, odporúčame vyplniť priestor pod kosačkou mäkký materiálom, na ktorom bude ležať a kolesá nebudú na pevnom.) Ak je zvoz realizovaný nami nie je potrebné kosačku baliť.
 • upozorňujeme zákazníkov že pokiaľ nebude zvoz/rozvoz vykonaný spolu zo zvozom/rozvozom ale individuálne bude účtovaný poplatok za dopravu vo výške 0,5€/km
 • rozobratie kosačky,
 • kompletné umytie všetkých nečistôt, ktoré sa počas roka nazbierali,
 • otestovanie mechanických častí kosačky,
 • otestovanie motorov,
 • odstránenie zistených výrobných vád počas predošlej sezóny,
 • nabitie batérií počas zimnej odstávky (nutnosť, aby nepadla záruka na batériu zakúpenu s novou kosačkou. Nabíjanie je potrebné realizovať pri zapnutej kosačke!)
 • nabrúsenie noža, ak to výrobca dovoluje, resp výmena pri žiletkách
 • upgrade softwareu,
 • uskladnenie počas zimy,
 • testovanie pred odoslaním späť ku Vám,
 • preprava kosačky ku Vám späť (prosím uviesť v objednávke, alebo zavolať nám pred sezónou a dohodnúť dodanie dodatočne)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: